Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit valaha tettek, vagy mondtak neked?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

amikor az esküvőm előtt 1 hónnapal (éppen menyasszonyi ruhát próbáltam és lehívtam öreganyámat is rá....) a vasútállomás közepén elkezdett velem ordibálni, hogy "te egy senki vagy! miattad lett beteg a papa is!" (hozzáteszem öregapám agyvérzést kapott...biztos miattam történt...valószínű...)

és mindezt úgy, hogy soha egy rossz szóval sem bántottam, vagy ártottam neki.....................

2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

A legdurvábbakat szülőanyám mondta, tette, és a férje csinálta. Mindent nem írok le, el tudod képzelni.

A nőnemű fél kedves mondásai, hogy kitaposom a beledet (enyémet) és akasszam fel magam. Kb 5 éves koromtól vannak ezek az emlékeim.

Kitörölhetetlen.

Örülök, hogy én nem lettem ilyen, de lelkileg sajnos nem vagyok százas. Szerencsére csak ön- és nem közveszélyes vagyok.

2012. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Apám közölte, hogy ,,Elegem van abból, hogy csak koptatod a p.csádat az iskolában, kolonc vagy, takarodj dolgozni!"

Mindezt 20 éves koromban, érettségivel, de szakma nélkül, még nappali tagozatos tanulóként, jeles bizonyítványokkal, temérdek tanulmányi versennyel, nyelvvizsgával a hátam mögött. Aztán becsapta az orrom előtt az ajtót... Elküldött a francba, hogy ,,Takarodj, ne élősködj!"

2012. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Ezekhez képest sehol sem vagyok, de ami nekem nagyon rosszul esett, hogy az egyik régi kedvenc tanárom vizsga előtt odajött hozzám, mert rég látott, üdvözölt, aztán csak annyit nyögött ki, hogy "Fogyózz." Idegenek között voltam, nagyon megalázó volt, arról nem is beszélve, hogy hormonális betegség miatt híztam, így ez tényleg nagyon fájt... Pláne, hogy tőle nem ezt vártam.

Sokkal durvábbakat is mondtak már nekem, de a legtöbb nem érdekelt, ez viszont nagyon betalált.

2012. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor épphogy megúsztam élve bizonyos eseteket,amikben brutalitás történt,attól meg szerencsére nem lettem lelki sérült,csak erősebb.Szóban meg már kaptam a legsúlyosabbakat is,azok nem érdekelnek.
2012. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőtől hogy nem vagyok normális és hazudok. Ez azért nagyon rossz, mert mi soha nem mondtunk egymásnak ilyet (eddig). És bárhogy fújja is a magáét, nem érdemlem meg. 28L
2012. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
"Fojtottalak volna vízbe, mikor megszülettél!" Anyukámnak elgurult a gyógyszere pár éve, mikor elköltöztem otthonról. 25N
2012. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
volt anyósomtól:összeveszett a férjemmel vmi húsdarálón és azt mondta hogy takarodjunk a büdös kölkünkkel .kb 8 hónapos volt a lányom.
2012. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

A lányunk születése után anyósom jött látogatóba. Nem engedtem neki, hogy a gyerekszobában dohányozzon erre rám üvöltött, hogy én csak egy dagadt ingyenélő vagyok itt, nekem semmibe nincs beleszólásom, mert a fia tart el minket. 6 napos volt a lányom és a nagymamámtól örökölt lakásban éltünk.

Szerencsére férjem kidobta, mielőtt kikapartam volna a szemét.

2012. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyám több ilyennel is megörvendeztetett. Pl minek szartalak a világra, te tetted tönkre az életemet, nem vagy a lányom, a kutyának sem fogsz kelleni, ronda vagy és buta meg persze hazug, mindezeket akkor is mondta, amikor a párommal mi ketten csináltunk helyette mindent. Még sorolhatnám hosszasan. Már egy éve nem beszéltem vele, elegem lett. Most már keresné a kapcsolatot, de én az életben többé rá nem nyitom az ajtót.
2012. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!