Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit valaha tettek, vagy mondtak neked?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 16:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton párommal egy ismerősének a szülinapján voltunk... A szülinapos nő 77 éves anyja odajött, és megkérdezte, terhes vagyok-e. Elkerekedtek a szemeim, mondtam, hogy nem. És akkor elkezdte a magáét, hogy ahogy álltam ott, látta, mekkora hasam van, szörnyű, borzasztó, ilyen fiatalon...


Mindezt egy asztali társaság előtt...


Egyébként meg hormonzavarral és petefészekcisztával küzdök, aminek erős tünete a hasra való hízás. Pokolian szarul esett... Sírva rohantam ki a teremből utána, majd szóltam a páromnak, hogy hazamegyek, én nem bírok maradni ezek után... Kiderült, hogy nem is érti, mi a bajom, az anyja kérdezte, miért mentem el, elmondta a párom neki, majd megegyeztek abban, hogy szerintük túlreagáltam.

Ja, és épp aznap voltunk 2 évesek a párommal, és közölte, hogy én csesztem el az esti ünneplést (miféle ünneplést, mikor egy ismerős szülinapján voltunk, ahelyett, hogy kettesben romantikáztunk volna)... Hazajött a buliból nem sokkal utánam, és fapofát vágott egész este, merthogy ő maradt volna, de az én hibámból haza kellett jönnie, pedig én mondtam neki, hogy maradjon. Veszekedtünk, én bocsánatot kértem, ő persze nem... Baromira fáj még mindig ez az egész... :(

2012. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így elromlott az évfordulótok. A nénike meg nagyon szemét volt, nem értem a párod miért nem ért meg. Mondd el neki az egészet úgy, ahogy ide leírtad, hátha felfogja mekkora s*gg volt.
2012. júl. 16. 17:45
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anya mondta azt egy eltévedés után (időre mentünk valahova és kicsit késésbe voltunk) hogy bárcsak döglenék meg. Ezt soha nem fogom elfelejteni
2012. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Zsuzsa, a te anyukád is csupa szív és szeretet. Az enyém állandóan a halálomat kívánja, és csodálkozik, hogy szóba se állok vele. Komolyan, ha én ilyen leszek, inkább főbe lövöm magam, minthogy bántsam a családomat. Borzasztó... :( 25N
2012. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!