Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit valaha tettek, vagy mondtak neked?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 16:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem a családom és a falubeliek is szívattak egész gyerekkoromban,CSAK sz@r emlékeim vannak,kevés jó.A lakók utálták a családomat,ezért óvodában szét szívattak pl,nem játszhattam a többi gyerekkel,mert kiközösítettek,ha meg mégis szóba mertek állni velem,akkor az óvónők leszidták őket és mindenkit ellenem uszítottak.Az apám alkoholista volt,úgyhogy otthon is meg volt a süti.De a legrosszabb dolog egész életemben mégis az volt,amikor az érettségi közepén kitört otthon egy nagyon nagy veszekedés,de akkora,hogy a szüleim majdnem kidobtak.Ez nagyon megviselt.Amikor meg átmentem a legjobb barátnőmhöz,akivel együtt nőttünk fel,egymásba kapaszkodtunk éveken keresztül,akkor tojt rá,hogy mi a problémám,mert egész végig a barátja nyakában lógott,jó,hogy nem előttem csinálták.Én meg persze mindennél jobban vágytam arra,hogy legyen mellettem egy társ,aki támogat,mert arra nagyon nagy szükségem volt.Ez volt életem mélypontja,sajnos még nem tudtam őket teljesen feldolgozni,remélem,egyszer sikerül.
2012. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt több is. Egyszer egy táborban egy általános iskolai osztálytársam közölte, hogy egy senki vagyok, egy nulla. Hát egy kicsit rosszul esett...


Itthon 5 éve csak azt hallgatom, hogy milyen dagadt disznó vagyok, vigyem arrébb a hájas s$ggem stb. Teljesen normális a súlyom, de ezzel elérték, hogy testképzavaros vagyok, 4 éve nincs fürdőruhám, ennél fogva nem is járok strandra meg ilyen helyekre. Idén már eljutottam addig, hogy fel mertem venni, egy térdig érő rövid gatyát, mert egészen tavalyig még a legnagyobb melegben is hosszú nadrágban rohangáltam. Bár most már másfél hete fogyózom, várom mikor szólnak, hogy jé fogytál. Bár az nem világos, hogy hova fogyjak, mert elvileg teljesen normális a súlyom, az iskola orvos szerint is pont ideális. Na mind1.


Ja meg nagymamám közölte, hogy utál és többet ne menjek hozzá, csak azért, mert azt mondtam neki, hogy nem tesz neki jót, ha mindig csak arról beszél, hogy meg fog halni, meg milyen volt mikor nagybátyám kórházban volt élet és halál között. Olyan jó, hogy az ember így számíthat a rokonaira :(

2012. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda felhőtlen kapcsolatok, hihetetlen...! :-(((


Lopás, magántitok jogosulatlan megismerése és továbbítása, rágalmazás. Tehát köztörvényes. A leki terrort nem is részletezem, az eltörpül a 3-tól 5 évig terjedő szabadságvesztés mellett.


Ééés, jelentem, normális ember lettem. Bosszúnak több, mint elégséges. :-))))

2012. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
mikor anyukám, akit addig a legjobb barátomnak tartottam, üvöltve közölte velem hogy egy hazug idióta vagyok, hálátlan, áskálódó kis szemét, stb., és életében először kezet emelt rám. pedig csak annyi történt, hogy a barátom meglepetésből ellátogatott hozzánk húsvétkor 2 percre, mert úgyis itt voltak locsolkodni a városban (be se jött a kapun, csak ott locsolt meg). azóta anyu bocsánatot kért, de nem kívánom vissza azt a két hetet, amíg nem beszéltünk.
2012. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Lene merd vágni a hajad mert semmi szép nincs rajtad, kövér vagy a egyetlen normális a hajad rajtad" szólt évekig anyám aki maga is 20 éve boldogtalan s diétázik de ez úgy tiniként hetente mondogatva már az öngyilkosságig hajszolt majdnem.


"Akkor kelett volna kiabálni így mikor megcsinálta azt a gyereket" - kórház szüléskor mivel enyhén rosszől viseltem a szülést s a takarítón s óránta az orvoson kívűl kb senki nem jött felém a nővérek nagyokat bólogattak a dokinak majd eltűntek ezt kb 6 órán át csinálva. enyhén rosszúl esett

2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

amikor lett egy hüvelygombám, felfázással, anya elmondta mamának, apának és az akkori barátomnak, meg ki tudja még kinek, mondván kiderült, mekkora r*banc vagyok.


és amikor gyerekként úgy vert, hogy elestem a földre, ott sem hagyta abba, és mondta apának, "verjed te is"

2012. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nagyon rossz olvasni, amiket itt leírtatok, átélni pedig biztos kegyetlen lehetett egyiket-másikat.

Nekem ilyen nem volt, a családommal nagyon jó a kapcsolatom.

Ami a legdurvább volt számomra, az egyik munkahelyemen rám fogták, hogy sikkasztottam. Na a kihallgatások voltak iszonyatosak, de aztán bebizonyosodott az igazam.

2012. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyszer - voltam vagy 4-5 éves és hisztiztem, meg csakazértis az utca közepén tocsogtam mezítláb a jéghideg vízben, egy gödörben - anyám úgy pofánvágott, hogy ordenáré módon felszakadt a szám a gyűrűjétől. Nem hagyta abba, lekvárfőző nagy fakanállal is annyit kaptam utána, hogy másfél-két napig "hurkás" (vörös, hosszúkás foltok) volt a hátsó felem és csípett.

Máskor is kaptam tőle, de azért erre elég jól emlékszem, ahogy ömlik a vér a számból, közben valahogy az ölében vagyok, lóg a fejem, nézem a földet...


A másik, az nem verekedős, de nagyon rosszul esett.

Nyelvszakos vagyok és még sosem voltam az adott országban. (Az itt van Európán belül.) Elmondtam anyámnak és apámnak, hogy szeretnék kimenni, előbb-utóbb, pár hónapra - vannak három hónapos ösztöndíjak, pályázatok -, mert szeretnék kutatni, helyi könyvtárakba menni, ottani oktatókkal dolgozni stb.

Ugyanakkor van egy kisebb testvérem, aki még csak most kezdte a gimnáziumot, előtte az élet, bizony kétfelé megy az a pénz, amit a szüleink gyermeknevelésre szánnak.

Tehát a fejemhez vágták, hogy én is "ugyanolyan hazaáruló senkiházi taknyos disznó vagyok", mint mások - mondván biztos ki akarok menekülni, aztán majd ott ragadok, aztán lesz@rom a fejüket, ott fogok éhendögleni, nem támogatom őket, majd fizethetik az adósságaimat, a húgomtól pedig elszívom ezzel az összes pénzt, amit rá szánnának. Fröcsögtek, üvöltöztek velem, vagy fél óráig, én meg ott álltam kussban.

Hát én csak néztem. Úgy tűnik, nem mondtam el nekik elégszer az elveimet, hogyan is állok a külföldi utakkal, ottéléssel stb. :/


20

2012. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Több volt, igazából már annyi, hogy nem is igazán sértődtem meg a végén, hanem elengedtem a fülem mellett.

Apám leku.vázott, mert az óvodás barátaim átjöttek. Be nem jöhettek a házba, mert nem átjáróház, én nem mehettem (19 évesen) el velük sehova, hát megálltunk a kapuban, mint a cigá.ok (elnézést, nem bántásból írom), így hát kur.a lettem.

Anyám meg kb. 5 éves korom óta alkoholista, ez kb. 3 hónapja volt, el akartam venni tőle a piát, és a nyílt utcán ugrott nekem, hogy szemét vagyok, és össze akartam verni a felesért. Ez rosszul esett, illetve, hogy nem volt ott az esküvőmön két hónapja, mert inkább ivott, és intenzív osztályra került. Ezt sosem bocsájtom meg neki.

2012. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
.
2012. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!