Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tudnátok bocsájtani?...

Ti meg tudnátok bocsájtani? Hogyan tudnám kevésbé szeretni?

Figyelt kérdés
Van 3 Gyermekem, 2 közös a Párommal. A két közös nagyon apás. Én imádom a páromat és tudom, hogy el kellene válnunk, de sajnos nem tudok Tőle elszakadni. Szóval a problémánk oka a nagy Fiam, Akivel Párom sajnos sehogy sem tud kijönni. Fiam is rossz, szófogadatlan. De Párom sajnos már levesbe dugta a fejét, megütötte a fejét, stb...
2012. júl. 10. 15:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan mit tett agyerek mikor megütötte?
2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem teljesen mindegy, mit tett a gyerek. A saját gyerekeit sem üti meg, akkor másét pláne nincs joga.

A verés egyébként sem megoldás.

A kérdezőről is megvan a véleményem, hogy ezt hagyja, de ez mellékes, nem ez volt a kérdés.

2012. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leveses dolog nagyon durva.Biztos nem veri a többi gyereket is?Ha a 12 éves "nagyfiad" esetleg nagy korára pszichiátrián,vagy rehabon kötne ki,ne lepődj meg.A párod meg viselkedjen emberségesen,ne úgy,mint egy állat,mert az gáz.Ha tudsz vele beszélgetni és őszintén belátja,hogy hibázott,akkor szerintem nem kell válni,de ha ez nincs meg,akkor elgondolkoznék.
2012. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Szerinted nem szereti???
2012. júl. 10. 23:12
 35/41 A kérdező kommentje:

Mindig mást tesz, amikor megüti.

Biztosan nem veri a többi (saját) gyermekeit.

Sajnos nem tudok a Párommal beszélgetni és a Szüleivel sem.

2012. júl. 10. 23:17
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te normális vagy??? Ez történik nap mint nap a kisfiaddal a szemed láttára, tulajdonképpen olyan, mintha asszisztálnál hozzá, és te még itt bizonytalankodsz, hogy mi t tegyél?! VÉDD MEGG a fiad, mert ez a dolgod!!!! Ki másra számíthat, ha rád sem??
2012. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Én megszoktam védeni a Fiamat. Ha bántja elzavarom és akkor nem alszik otthon, majd visszafogadom, mert imádom.
2012. júl. 19. 13:09
 38/41 anonim ***** válasza:
Istenem, szegény gyerek. Nem tűnsz jó anyának. A saját érzelmi életed fontosabb a gyereked lelkivilágánál, és testi épségénél. Ez van.
2012. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg tudsz szeretni egy olyan embert, aki bántja a gyerekedet, akkor jobb lenne, ha a fiadat más nevelné. Én megölném, nem még azon gondolkodnék, hogy mit csináljak.
2012. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kevésbé szeretni?
2012. júl. 20. 12:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!