Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok? Visszaadj...

Ti mire gondolnátok? Visszaadja a gyűrűt, vagy megint pénz lett belőle?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az évfordulónk. Már jártunk jegyben, közös gyerekünk is van, de ő idő közben lelépett. Most nagyon úgy fest, hogy kibékülünk, bár még nem teljesen, vannak lezáratlan ügyek. Szakításunkkor visszaadtam a gyűrűt, ő beadta a zálogházba, majd kiváltás után visszakaptam, mondván azt nekem vette anno, enyém. Így a gyűrű visszakerült. Szoktam nézegetni, ma is megtettem (volna) csakhogy a gyűrű nem volt a helyén. Megfordult a fejemben mindkét dolog. Érdekelne, hogy ti melyikre gondolnátok?
2012. júl. 10. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beadta a zálogházba,és reméli,hogy megelégedtél azzal,hogy egyszer láttad,hogy megvan...szerintem.
2012. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találgatnék, hanem megkérdezném az extől, leendő baráttól/extől, vagy ki is ő neked...

Még ki se vagytok békülve, de évfordulótok lesz? Plusz nem bízol benne? És ha békülőben vagytok, akkor hogy hogy már együtt éltek? Vagy a nálad lévő gyűrűt hogy vehette volna el?

Nekem ehhez késő van...

2012. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A cuccait nem vitte el csak ami kellett neki, mellesleg minden másnap jött a gyerekhez. Így. Nem bízom? Hát nem, hisz hogy is tehetném ennyi dolog után. A bizalom lassan alakul ki, ha sikerül visszanyerni.
2012. júl. 11. 08:02
 4/7 anonim ***** válasza:
megkérdezed tőle, hol a gyűrű drágám?
2012. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, kíváncsi vagyok mit hoz a ma. Ha nem adja vissza, akkor este meg fogom. Csak az érdekelt, hogy ki mire gondol. Nem egy 2-3 ezres gyűrűről van szó, azért nem mindegy..
2012. júl. 11. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdésed első felét, minek adná vissza ha egyszer már elvitte? Mégis hova vitte? Kizártnak tartom hogy vissza adja, szerintem megint betette zaciba.
2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gyűrűt én adtam neki vissza, amikor elhagyott. De ő nem tette el, visszaadta mondván én kaptam tőle. Mivel megtaláltam a zálogpapírt így nincs kérdés.
2012. júl. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!