Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 6 honapos kisfiam, és...

Van egy 6 honapos kisfiam, és ma mégis olyan szomoru vagyok ezen a napon, anyàknapjän.. mit tehetnék?

Figyelt kérdés
kisfiam 6 honapos,együttélek a pärommal is,aki az apukäja.bevallom elvärtam volna hogy valamit ma "odabök"nekem a pärom..legaläbb egy sima "boldg anyäknapjät"de nem tette.szomoru vagyok ez miatt,nagyon.ugy elvette a kedvemet hogy itthon teszek veszek,mosogatok,és nem is nagyon beszelgetünk-.pedig nem felejtette el mert még mondtam is neki hogy anyunak irok egy smst mert anyäknapja van.(én külföldön élek,ezert nem megoldott anyummal a szemelyes tali).bevallom.värtam volna legaläbb egy olyat minimum hogy elmegyünk kirändulni,sétàlni vagy bänom is én hova...de programounk ma egyett....mondtam ezt is a päromnak hogy mi lenne ha elmennénk ma v.merre.ma sok dolga van,ha végzett akkor jo..ez rendben is van.de akkor végzett mikor 2 ora volt délutän,és a nap is elment ,éS hüvösödik az idö,elötte meg kb 24 fok volt:(:(:(:(nekem igenis fontos lett volna ez a nap,nagyon is!hisz ez az elsö "anyäknapja"nekem az életemben amikor anyuka vagyok.valamit irjatok kérlek,hogy hogyan dobhatnàm fel a kedvem vagy bärmi:(.ugy készültem erre a napra mär honapokkal ezelött ugy värtam hogy :de jooooo elsö anyäknapja vagy névnap vagy nekem szülinap avgy akämi ugy hogy van a kisfiam-.éS ma meg minen olyan rossz:(:(:(:
2008. máj. 4. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát tudod, nem is a párodnak kellett volna köszöntenie, hiszen anyáknapját a gyerekek kívánnak a szüleiknek, nagyszüleiknek. Mármint nem csak a gyerek korúak, hanem mindenki az anyukáját köszönti. A párodnak inkább az lett volna a dolga, hogy megfogja a gyerkőcöt, és max. az ő nevében kívánjon neked boldog anyáknapját. De gondolom még nem látta ennek értelmét, vagy tényleg le sem esett neki, hogy mostmár erről is kéne gondoskodni. De ha ez zavar, akkor mondd neki, ne fojtsd magadba, meg kell beszélni.
2008. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, a párod szégyelli magát, hogy elgfelejtette? Végigolvastam a kérédsedet és a válaszokat is, és teljesen megnyugodtam, hogy végül megkérdezted tőle, és ilyen jól alakult! :)


Gratulálok a Párodhoz, és a Pici Babátokhoz is, sok boldogságot Nektek!

Puszi :)

2008. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ok, itt mindenki ir, de senki nem a lenyeget.

Neked parkapcsolati problemad van, s ezt senki nem mondja a szemedbe!

S az az elso lepes h elismerd.

Konyorgom, az NEM normalis dolog, h a parod nem koszont fel.

Es biztos mas dolgokat is szeretnel es nem csinal meg.

?Nekem is ugy allt a baratommal kapcsolatom, h jott h szakitsunk es most boldogabbak vagyunk mint valaha.


A kis "titkom": pszihologia.

Van egy vilaghiru pszihologus :John Gray. Tobb konyvet irt parkapcsolatokrol, es nekem oszinten o mentette meg a kapcsolatom. O es az en hozzaallasom a dolgokhoz.

Egyszeruen annyit tesz, h elmagyarazza miert a nok es ferfiak kulonbozoek, es hogyan erthetik meg egymast, meg h egy kapcsolatban, hazassagban ujra fellangoljona szerelem.

Magyarul meg sehol sem kaptam meg a konyvet, de ha kulfoldon elsz, remelem tudsz angolul, mert megeri nagyon elolvasni. Esetleg Rendeld meg internetrol.

Az egyik konyv neve : Men are from Mars, Women are from Venus. (Ferfiak marsrol, nok venuszrol) Nekem ez megvan, ha akarod eltudom kuldeni az angol valtozatot, majd irj egy privat uzit,h hova s elkuldom.

Az uj konyve: Why MArs and Venus Collide? Az is nagyon jo, en is megszeretnem szerezni.

Nem rekalmot akarok semmikepp, mert nincs okom ra, de latom h nemvagy jol, es en lehet megrosszabbul voltam mint te, mert a parom aztan semmit egy evig nem akart ertem tenni, s a vegen h inkabb szakitsunk.

Es most ismetlem, csodalkozom h ennyire jo a kapcsolatom vele, es nem szeretett, de a szeretete visszajott stb.

Szoval nekem nagyon bejott.

Remelem segitettem:) S Ne add fel mindig van remeny!

2008. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ugyancsak en (elozo hozzaszolo): Lehet ha megakarod rendelni akarhonnan az internetrol, biztos kapsz magyar valtozatot is, de en meg ingyen nem tudtam sehol letolteni.

A google be ha beirod, biztos kapsz magyarul is. :)

2008. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!