Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikít. Mit tehetnék? (10 hónapos)

Sikít. Mit tehetnék? (10 hónapos)

Figyelt kérdés

10 hónapos babám nagyon sokat sikít. Fülsiketítő hangon. Nem tudom hogy figyelmen kívül kellene hagynom, vagy ponthogy rászólni. Hogy hagyná előbb abba? Nálatok is volt ilyen időszak egyáltalán. Sikít ha örül, ha valami nem tetszik neki, ha fáradt...

Ti hogy kezeltétek?


2011. szept. 27. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell kezelni, elmúlik. Ilyenkor fedezik fel, hogy milyen a hangjuk. Ne figyelj rá és főként ne szólj rá. Egy 10 hónapos babára egyébként sem kell rászólni, főleg nem ilyenért.
2011. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én picim még csak 5 hós, tényleg nagyon hangosan tud sikítani ő is, már legalább 1 hónapja csinálja. Inkább gügyögne, annak jobban örülnék :-D szerintem nem tudsz ellene tenni, majd abbahagyja, kitartás!
2011. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányom hihetetlen nagy hanggal született, ő már pár naposan úgy sikított, hogy a csecsemős nővérek is csak néztek.

Na ez csak erősödött, ahogy nőtt, most 1 éves, és ő is mindenért sikít kegyetlenül. Nap végére általában úgy fája a fejem, mint a fene.

Remélem egyszer abbahagyja, bár ki tudja...

A hátsószomszéd kislánya 4 éves, és ha itthon vannak egész nap sikít.

2011. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos, 2-3 hete sikít, de baromi hangosan. Most már sírni is sikítva sír, amitől én is majdnem elbőgöm magam. De ahogy írtad, akkor is, ha tetszik neki valami, ha meglátja a macskát, stb.

Én nem csinálok vele semmit, ez van. Majd kinövi. Volt egy 1 hónapos időszaka, amikor berregett, épp a sikítós előtt. Mindenre berregett, na ez kajcsi közben remek volt. :D De megunta.

2011. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hááát, akkor csak a várakozás maradt, és a remény, hogy kevésbé hangosat talál majd ki helyette :) Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 27. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két hónapja csinálja (most 4 hónapos), de imádom! Annyira aranyos közben. Igen, füllsiketítő, de engem nem zavar. :)
2011. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A most 6 hónapos gyerekem is sikítozik, már vagy két hónapja. Ja, és berreg is, de nyállal. :P

Nem bánom, mert tudom, hogy nem azért csinálja, hogy engem idegesítsen, de vannak nekem is fáradtabb napjaim, amikor az agyamra megy.

2011. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nálunk is sikítozott 4 meg 6 hónapos korában is néha, de ez most más. Nagyon gyakori. Sokszor órákis, és olyan hangerővel, hogy az utcán azt hiszik öljük. De majdcsak elfelejti egyszer.
2011. szept. 27. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, tök más amikor 4-6-8 hónaposan sikított. 10 hónapos kora óta tényleg úgy csinál, mintha gyilkolnák. Tök kegyetlen a kiscsajom. :)

S ha még rossz is a kedve hozzá, akkor még jobban sikítva üvölt...huhh...olyankor nem feltétlen bírom ép ésszel...Persze így is imádjuk, de azért minden reményem, hogy erről hamar leszokik.

2011. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaaaaj! Végre van sorstársam :) Kitartás neked is!
2011. szept. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!