Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat tönkrement, az...

A kapcsolat tönkrement, az eljegyzési gyűrű maradt. Aki volt már ilyen helyzetben, az mihez kezdett a gyűrűvel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 13:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én nem adtam vissza eladtam,ha kérte volna akkor persze odadtam volna.
2012. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

ismertem egy lányt, aki elkérte a számlát meg mindenféle igazoló papírt a gyűrűről, h nem hamis, h később eladhassa. na, ez milyen szép?! :D


tartsd meg, tedd el a fiókba, ne gondolj rá.

2012. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Menyasszony vagyok, de nem voltam ilyen helyzetben. Mi megbeszéltük a vőlegényemmel hogy ő nem kéri vissza a gyűrűt, mert azt már egyszer nekem adta. Valószínűleg ha kérné, akkor sem adnám vissza. Ez van, ez egy emlék, egy ajándék nekem, ami sokat jelent és ha esetleg szétmennénk akkor eltenném a dobozába és szépen megőrizném a többi emlékkel együtt.

Mellesleg szülinapi ajándék is volt egyben, az azelőtti évben kapott virágcsokrot vagy plüssmackót sem illik vissza kérni...

2012. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ballagásra kaptam keresztszüleimtől egy szép aranygyűrűt. Utólag, egy fényképről jöttem rá, hogy az unokatestvérem volt menyasszonyától visszakért eljegyzési gyűrű volt az... Nem hordom. :)
2012. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A többi között pihen.
2012. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az összes választ végigolvsva nekem az a véleményem,hogy mindenki más elveket követ.Vki megtartja-elrakja,vki megtartja-eladja,van aki visszaadja...Sztem ez az adott páron múlik,hogy hogy dönt.Sőt,inkább a pasira bíznám ezt.Nem fogok egy olyan vitába kerülni,hogy: -Add vissza a gyűrűt amit vettem neked! -Nem adom. -De igen add vissza,mert én vettem. Pfúú,roszszul hangzik.Előtte szerettük egymást,aztán ilyenen vitatkozni?Hozzám talán tényleg az áll a legközelebb,hogy ez egy jelkép,és ha már vége annak amit jelképezett,akkor már csak egy gyűrű!Rákérdeznék,hogy gyűrűvel mi legyen,ha maradhat,akkor elrakom egy kis időre,de utána menne beolvasztásra,vagy mittomén(rossz belegondolni is),nade nálam nem maradhatna zt biztos.Vki belegondolt abba azok közül,aki őrizgeti,hogy az épp aktuális párjának ez hogy esne?Mással jársz,de az exed gyűrűje ott figyel a a "titokládában?".Ha a páromnak így közel 6 év után találnám meg a szekrényében a volt nője gyűrűjét,mondván,hogy ez emlék,sztem kiaakadnék elég rendesen,és sztem jogosan.Meg egyáltalán minek akarnánk emlékezni egy becsődölt eljegyzésre??????
2012. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!