Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 10. évfordulóra mi legyen az...

10. évfordulóra mi legyen az ajándék a férjemnek?

Figyelt kérdés

Légy szíves írjatok ötletek!

Június elsején leszünk 10 éve együtt! Majdnem négy éve házasok (augusztus 2-án). Van két gyönyörű gyermekünk, az egyik 3 éves lesz augusztusban, a másik pedig most múlt 3 hónapos!

Ezért azért írtam csak le hogy a wellness hétvége mint ötlet kilőve! :)

Előre is köszi minden választ! Szép napot mindenkinek!



2012. máj. 7. 10:03
 1/6 anonim válasza:

Vidd el vacsorázni. Legyetek kettesben kicsit. Gondolom, úgyis kevés idő jut erre a gyerekek mellett.

Egyébként meg te ismered legjobban a férjed, esetleg vmit a hobbijai lapján is ki lehetne kreatívkodni.

2012. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy romantikus vacsora, egy fényképalbum, a szerelmetek kezdetéről, benne mozijegyek, szinházjegyek, koncert jegyek...stb. Menjetek el oda, ahol először megcsókoltátok egymást..stb
2012. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Vacsizni tuti megyünk! Csak még akarok valamit!

A tíz év alatt a hobbijához kötődő ajándékokat már rengeteget vettem!:)Vadász! :)

Sok minden jutott nekem is már eszembe, a fotókönyv is, de azért írtam ki a kérdést, hogy hátha kapok olyan ötletet amire én nem gondoltam. :)

2012. máj. 7. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

le tudod passzolni a gyerekeket pár órára?


hajókázás,sétarepülő,kalandpark


ha nem tudod odaadni valakinek a gyerekeket akkor piknik velük együtt,este altatás után szexi fehérnemű (3 ónapos picivel ugyse volt mostanság ilyenben része,és ne foglalkozz a plussz kilóiddal)

2012. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el oda ahol legelőször találkoztatok vagy az első randi helyszínére.
2012. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz első évfordulón volt nekünk, de újra játszottuk az első randinkat :)


Tárgyi ajándékként órát vettél már? Nagyon szép órákat lehet venni, olcsón drágán...

2012. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!