Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ki, milyen ötletet ajánlana...

Ki, milyen ötletet ajánlana 1. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Valami meglepetést szeretnék a férjemnek...(2 hét múlva) de valami különlegesebbet, viszont inkább helyhez kötött vagyok, mert 10 hónapos babával többnyire itthon vagyunk, jogsim nincs, autót amúgy is apa használja... Szóval max. valami netről kinézhető, rendelhető, vagy egyéb ötleteket várok!


Előre is köszönöm!



2012. máj. 22. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szex társasjáték?
2012. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

We-vibe gondoltam, de akkor nem te vagy a férj.


Én mindenféleképpen valami erotikus dologgal lepném meg, mert az a ti napotok lesz.

2012. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kis méterfröccs a kertben.
2012. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy passzold le a gyereket fél napra, egy kis nyugalom biztosan jól esne neki, de ugyis egész este csak telefonálgatnál a nagyszülökhöz hogy minden rendben van e.

Szóval marad a gyertyafényes vacsi tőled telhető szexualitással fűszerezve.

Ha közben felsir a baba akkor pech, de fel fogja tudni dolgozni.

2012. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

milyen összegben?

én innen rendeltem www.feldobox.hu,ő már régóta vágyott ilyesmire,szóval nagy volt az öröm:)

2012. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A gyerkőcöt biztos nem bíznám éjszakára senkire, még túl kicsi, nem aludt még máshol..stb. Az italozós, elhajlós este sajna kilőve, mert még szoptatok... Marad akkor valami mediterrános, romantikus vacsizás, szexterápia (ez mindig beválik és jól is működik), amiből valószínűleg az utóbbi fogja meghatni... Sajnos a kedves férjem az a kissé egoista típus, szerencsére kivéve az ágyban, de maszírozásra nem hajlandó, pedig nekem az hiányzik jó ideje... Na, valahogy arra kéne rávennem...

2012. máj. 22. 14:50
 7/7 anonim válasza:
Nekünk is nemsokára lesz az egy éves évfordulónk. Én szeretnék egy romantikus vacsorát, sétával fűszerezve azon a helyen, ahol volt a lagzink. Én valami olyasmit adok neki, amit szeretne, maradok a praktikus dolgoknál, vagy együtt vesszük meg, nem akarok mellélőni.
2012. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!