Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismert már fel itt...

Valaki ismert már fel itt ismerőst esetleg családtagot a gyakorikérdéseken? Hogy jöttél rá? :-]

Figyelt kérdés
Milyen témában, esetleg bukott-e így már le valaki valaki előtt? :-)

2012. júl. 13. 17:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Kettes! Ez nekem teljesen hihetetlen. :D


Többek között ezért sem kérdezek itt semmit, mert akkor

fel lehetne ismerni. (ráadásul kérdéseim sincsenek, mindig mindent tudok! :D)

2012. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen, nem is hiányzik:D bár nem az a tipikus "Szép vagyok?-képpel" lány vagyok, szóval nem rakosgatok képet fel, meg név sincs kint, így hát..elég esélytelen a felismerés:)
2012. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Régi legjobb barátnőmet :) Szeret gyakorizni, és annyira tipikus szavai vannak, amit millió közül ki tudtam szúrni. Megkérdeztem tőle hogy ő válaszolt-e, és elmondta.

Szépség és divat kategóriában volt ez a kérdés, hogy a plázamacskák életmódjáról tudna-e valaki írni-

2012. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

En egy baratnomet. Vagyis olyan kozeli ismerosfelet. Onnan tudtam, hogy O kerdezget, mert elotte mindig felhivott engem, kerdezett tolem, valaszoltam, majd kiirt itt is kerdest.

Engem kicsit idegesitett, ez terhesseg tema volt, en ket gyerek utan olyan korulmenyek kozott, hogy a fel csaladom nogyogyasz, vagy szuleszno (es szakkonyvek hadat olvastam el csak mert erdekelt) elegge kepben voltam/vagyok a dolgokkal.

A legdurvabb kerdeseire is igen korrekt valaszt adtam neki telefonon mindig, vagy pontosan mondtam, hogy hova forduljon a problemajaval.

Ennek ellenere mindig megkerdezte itt is, persze vagy nem kapott valaszt, vagy csak bizonytalant.

Egy ido utan nem ertettem, hogy miert kerdez tolem, ha utana ugysem hiszi el, vagy nem fogadja meg a tanacsom.

Kb a tizedik ilyen alkalomnal valaszoltam az egyik kerdesere: leirtam azt, amit elmondtam neki elozo nap telefonon. De szorol szora. Es a vegen normalisan elkoszontem tole a valaszban, nem titkoltam, hogy en vagyok. Azutan mar nem hivott fel, de kerdesevel sem talalkoztam itt.


Egyebkent egyszer engem is ismerek fel, de nem tudom, hogy ki. Valaszom alapjan.

Mondjuk nem erdekel.

Ez nem ciki, en nem szoktam kamuzni, nem ferditek, nem vagyok sem bunkobb, sem kedvesebb itt, mint az eletben.

2012. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem igen, de nem biztos :)

Utolsó, szerintem nem azért tette fel a kérdéseket itt is, mert nem hitt neked. Sokszor az emberek megkérdezik csak azért, hogy másoktól is hallják ugyanazt és még biztosabbak legyenek a dologban. Főleg, ha teherbeesés a téma.

2012. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apukámat. Meg is kérdeztem, hogy ő volt-e és bevallotta. Mondjuk egyáltalán nem volt cikis téma, állatos kérdésre válaszolt.
2012. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, és engem sem szerencsére :D bár nem szoktam gyakran kérdést kiírni, inkább válaszolgatok :)
2012. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt még nem, de egy másik név nélküli fórumon felismertem a húgomat, és így kiderült számomra egy nagy titka. Amit később egy trauma hatására végül bevallott nekem, de én nem mondtam neki hogy már tudok róla, nem akartam hogy szégyellje magát.
2012. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanígy mint egy pár hsz el ezelőttinél:) Van 2 kicsim, szülésznő vagyok, a férjem is eüs, és egy barátnőm ugyanígy megkérdezett engem vmiről, majd kiírta kérdésként...
2012. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a sulinkból 102 ember korul nem csak én gyakorizok de meg nem találkoztam senkivel
2020. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!