Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti miket tiltottatok a...

Szülők ti miket tiltottatok a a gyereke (i) dnek?

Figyelt kérdés
Pl.Nem cigizhet 18 éves koráig vagy soha...ilyenekre gondolok.Ti miket tiltottatok?

2012. júl. 15. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Dohányzás, alkoholizálást, bulit 16-17 éves koráig. Utána is csak úgy mehetett 18 éves koráig, hogy mi vittük mi hoztuk. És normális ember lett belőle, nem pedig tiniribi.
2012. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tiltás, csak olyan csendes nevelés. Nem mehettünk hétköznap sehova. Ha másnál voltunk, egy-két óra után el kellett jönnünk, mert zavartunk. Nem alhattunk másnál. Nem mehettünk sátorozni, kirándulni barátokkal. Nem dohányozhattunk (most sem akarunk, mert két gyárkémény a kedves szülői brancs), nem ihattunk alkoholt még kóstolás szintjén sem. Kávé tiltott volt, de csak kb 17-18 éves korunkig. Jelenteni kellett, hova megyünk és kivel. Nem szabadott hétközben ruhát mosni. Nagyon sokáig nem dughattam be a konnektort, vagy kapcsolhattam be a tévét. hétközben nem volt hajmosás, csak vasárnap este 6-kor, és ők szárították mega hajunkat, vágták le a körmeinket. Buli kizárva, talán kb 17-18 évesen volt kétszer, hogy hajnalban jöttem haza. Áh, börtön volt, még most is az.
2012. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom O.O a második nagyon durva...

Nekem csak a szokásos cigi, pia. De nem szólnak ha az van tudják, hogy nem vagyok hülye :)

18L

2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

első, 16 éves vagyok, 2 éve járok bulizni. Még mindig normális ember vagyok pedig akkor járok haza , amikor akarok,nem jön értem senki. Normális párkapcsolattal. Nem vagyok tiniribi sem. :)

köszönöm a szót.


semmi nincs megtiltva,pl ilyenek ,hogy hajfestést megbeszélem anyuval, vagy ilyesmik. A cigit egy szülő sem tudja tiltani, mert a buliban sem áll ott melletted, h na cigizel-e vagy sem.


16L

2012. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én a "gyerek" vagyok, de:

Konkrétan soha semmit nem tiltottak.

Járhattam hajnalig bulizni, nyaralni, máshoz aludni, pierciget is csináltathattam, cigi/pia dologra sem mondtál soha azt, hogy ne. Meg sem kérdezték szoktam e, de nyilván gondolták, hogy buliban igen.

Szóval kb 14 éves koromtól fogva azt csinálok, amit akarok.

Ehhez képest, egyetemet végzett, dolgozó, családos nő vagyok.

Akinek meg van az esze, meg a normális példa maga előtt, akkor nem lesz drogos, piás, rib*nc, ha meg van minden engedve sem.

2012. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Motorozást. 26 vagyok, de most sem engedik. Nem is fogják soha. Persze lány vagyok, valószínű azért.
2012. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz, mint az 5-ösnél. Sose cigiztem, piáltam, dorbézoltam. 30éves nő vagyok, normális élettel, diplomával, jelenleg itthon a 1,5 éves kislányommal. Itt olvastam egy mondást: Aki tiltva nevel, hazudni tanít. Szerintem egyrészt van benne igazság, másrészt ha egy fiatal olyan társaságba keveredik ,vagy van egy olyan lelki törése, amit a szülők nem vesznek észre, akkor könnyen terelődhet rossz útra nevelés ide vagy oda.
2012. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!