Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvenc lány illetve fiú...

Kedvenc lány illetve fiú neved? Miért pont az? És melyik nevet utáljátok? És miért?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság! :)
2012. júl. 19. 19:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%

Kedvencek:

Fiú: Dániel, Dávid, és most megtetszett a Benett :D

Lány: (abból sok van) legszebbek: Regina, Petra, Emília, Alíz, Anna, Blanka, Szofia, Jázmin. (mindet imádom <3 )


Amik borzasztóak szerintem az ilyen idétlen nevek, mint pl. a Dzsenifer-Dzsesszika(nem kell mondanom, h miért), Dorottya(a 'tty' nagyon csúnya benne, mindig a lottyadt, plottyadt szavakra asszociálok :D). Valamint a nagyon régi magyar neveket sem szeretem, mint pl. a Rege, Zselyke stb.

Nem szeretem a brazil sorozatokból magyarosított neveket: Zsáklin, Eszmeralda, Rózsalinda :D stb.

Fiú nevek közül, amit utálok, az az Attila (először is nem értem, miért a tt dupla, ha az L hangot nyomjuk meg, másodszor túl nőies az a 'lla' a végén, harmadszor az Attilák általában alkoholisták :D)

Nem szeretem az ezeket a B betűs neveket pl: Benedek, Boldizsár, Botond, Balázs :/

Egyelőre ennyi :D

2013. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nincs olyan, amit nagyon utálok. A legcsúnyább nevekkel is élnek nagyon kedves emberek :)


De olyanok vannak, amik különösen tetszenek.

Fiú: Ádám

Lány: Alíz

2013. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
56%
Boglárka, úgy hívják az anyukám,aki a leges-legjobb anyuka a világon.
2013. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Kedvenc lány nevem : Léna, Laura, Eudoxia, Genovéva. És kedvenc fiú nevek: Norbert, Dávid, Alex. Hát az Anna nevet meg a Nikolett nevet kifejezetten utálom, mert ahány ilyen nevű ismerősöm volt mind könnyűvérű utálatos k.vák voltak. :) Fiú névből a Bencét utálom mert annyira unalmas kb minden 2.-ik fiúnak ez a neve.
2013. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedvenc lány neveim: Fanni, Krisztina, Renáta, Natasa, Tamara, Mercédesz, Zoé, Holli, Ajsa, Judit és még sok más :D

Kedvenc fiú nevek: Anton/Antal, Noel, Erik, Krisztofer/Krisztián, Balázs, Ádám, Sanyi, Áron, Zsombor, Zoli Magyarázat: Egyszerűen csak szépnek találom őket :)


Utálni viszonylag rengeteg nevet utálok, így nem óhajtom az összeset felsorolni, csak néhányat közülük:

Női nevek: Erzsébet, Dzsenifer, Cintia, Klaudia, stb.

Férfi: Ignác, Benedek, Pál, Károly, Dénes, Ariel (erről mindig a kis hableány jut eszembe xd)...

2013. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Fiúnévből utálom: Dénes, Norbert, meg az összes ősmagyar nevet, hogy Hunor, Magor, Koppány, Kolos... Lánynévből rühellem a Szilviát, mert az összes Szilvia, akit ismertem, gyűlölt engem ok nélkül, ezért én is őket.
2013. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedvenc

lánynév: Flóra❤

fiúnév: Dániel, Attila, Levente

(ezeket a neveket adnám, és fogom is adni a gyermekeimnek)


Kedvelt

lánynév: Eszter, Dóra, Anna, Hanna

fiúnév: Tamás, Zoltán, Vilmos

(ezek a nevek tetszenek, de nem adnám)


Nem kedvelt:

lánynév: Fruzsina, Franciska

fiúnév: Máté, Márk

2017. júl. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!