Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz*rul esne ha a párod azt...

Sz*rul esne ha a párod azt mondanâ hogy büdös a szád?

Figyelt kérdés
Lehúztam 12órát egy kínai gyorskajáldába, ott ehettem így nyilvàn a kajâtól de én megsértődtem hogy a vőlegényem ezt nyilatkozta.
2012. júl. 19. 19:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
63%

"rágozni meg humorom sem lett volna annyir fáradt voltam"


Azért egy rágót bekapni egyáltalán nem megeröltetö dolog...


Ha a völegényedet ennyire sem becsülöd, akkor teljesen jogos, ha megjegyzést tesz.

2012. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%

Én el is várom,hogy mondja ha büdös a szám,mert inkább ő szóljon mint hogy többen fintorogjanak. Volt hogy mondta..elmentem fogat mosni.

Én is mondtam neki,,sőt nem is olyan régen szinte minden nap kellett mondanom neki,hogy büdös a szája. El is mentünk fogorvoshoz,mert nem volt megszokott a büdös száj állapot.


Szóval nem kell megsértődni,inkább örülj hogy szólt,és nem kerültél mások által kínos helyzetben.

2012. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%
Mi minden ilyenért szóluk egymásnak, persze nem bunkón, csak simán közöljük. Túlreagálod, szerintem neked is érdeked, hogy ne büdös szájjal mászkálj.
2012. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg elvárás, hogy a másik szóljon. Előtte nem kényelmetlen, szól és teszek ellene, hogy mások előtt ne égjek be.

Te meg nem szólsz neki és hagyod, hogy másokkal büdi szájjal beszéljen, meg elkapdosod a fejed ha puszit akar adni? Vagy mi?

2012. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%

:) Engem nem nagyon hatott volna meg.. fogtam volna magam, elmegyek, és megmosom a fogam.. ennyi.

Mindenkinek szokott büdös lenni a szája.. Ha máskor nem, akkor reggelente, vagy ha olyan ételt eszik. De okozhatja rossz fog is.

A férjemnek is szokott büdös lenni a szája néha, meg nekem is.. Ő is néha megjegyzi reggelente viccesen :) és abszolút nem sértődök meg. :)

2012. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen hangnemben közli. Mi pl simán megmondjuk egymásnak, de csak finoman, hogy pl. büdi a pofid.
2012. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A Párom 24 órát ül télen-nyáron a munkahelyén FEKETE, HOSSZÚ nadrágban, fehér ingben. Lapos tetős épület, 40 fok, fürdeni ott nincs lehetőség. Hát nem egy rózsaillatú tünemény, mikor hazaér... :)

És bizony nem sértődik meg, ha mondom neki: Apikám, jó szagod van, biztosan volt hely a buszon. :D

Viccelődünk rajta, aztán elmegy zuhanyozni. Néha vele is tartok...aztán...:)

Ha ilyen apróságot ennyire a szívedre veszel várj még azzal a házassággal. De ha minden áron házasodni akarsz akkor ne lepődj meg, ha a férjed házisárkánynak titulál...és igaza lesz.


23N

2012. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nekünk a reggeli ébredés után szokott kellemetlen szagú lenni a lehelletünk, ilyenkor ha valamelyikünk puszit akar adni a másiknak, akkor az arcunkat fordítjuk felé, hogy oda kapjuk a puszit. Ez egyértelmű, de mégis "finom" jelzés. Senki nem csinál belőle ügyet, tudjuk, hogy emberek vagyunk, és nem lehet minden napszakban rózsa illatú a lehelletünk. A párom nem szereti a fokhagymát, én meg oda vagyok érte, így ha valami fokhagymásat eszek (pl. lángos), akkor poénosan mindig megjegyzi, hogy számára ez nem a legkellemesebb, amit valaha is szagolt. Soha nem csináltam még belőle ügyet.
2012. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Aha, szòval már bontsuk fel az eljegyzést, attól mert mondjuk én vagy más vki érzékenyebb az ilyen megjegyzésekre nem hiszem hogy rögtön ez lenne a megoldás!! Az életben sokkal jelentősebb dolgokért sem válnak el, hisz ki látott már hàzasságot tányér csörömpõlés nélkûl!!
2012. júl. 20. 01:00
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
én szoktam mondani a férjemnek. ha büdös, akkor az. menjen fogat mosni.
2012. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!