Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz*rul esne ha a párod azt...

Sz*rul esne ha a párod azt mondanâ hogy büdös a szád?

Figyelt kérdés
Lehúztam 12órát egy kínai gyorskajáldába, ott ehettem így nyilvàn a kajâtól de én megsértődtem hogy a vőlegényem ezt nyilatkozta.
2012. júl. 19. 19:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a táskámban mindig van fogkefe tokban és fogkrém. Bizony én mosok fogat a munkahelyi ebéd után is. Főleg, ha olyat eszem. Én a helyedben inkább azon aggódnék, vajon hány ember érezhette, h büdös a szád.
2012. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

inkább a párom szoljon, mint más...meg különben is..ami tény az tény....nem hiszem, hogy bántásbol mondta volna....eszembe se jutna megsértődni...

23L

2012. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

szerintem tök egyszerű oka volt,h megsertodtel,hullafaradt voltál,olyankor az ember jobban magára veszi a dolgokat,nem kell ezt ennyire tuldramazni,üzenem a többi valaszolonak.

valószínű,ha tök kipihent vagy,te sem sertodsz meg rajta,csak mondjuk kersz egy ragot és ennyi...kipihened magad és meglátod,te is rohogsz majd magadon,mert abban viszont igaza van a többieknek,h ki szóljon más,ha nem életed szerelme az ilyenekrol...szóval tiszta fejjel tuti nem sertodom meg,max nem csokolgatom tovább,míg nem tudok tenni ellene..és azzal sincs semmi gáz,ha így mondja,h "budos a szad,most nem csokolnalak meg.."

2012. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mondja. Ha így közölte, hogy "büdös a szád", azon én is kiakadnék. Elég paraszt egy beszólás. Normálisan is meg lehet mondani. Nemhogy a páromnak, de rokonomnak se mondanék ilyet, maximum érzékeltetném, hogy mi a helyzet.
2012. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én szánt szándékkal a képébe lihegnék utána.:D
2012. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Illetve helyesbítek, csak akkor, ha négyszemközt közölné váratlanul és közönyösen. A te szitudban igaza lehetett.
2012. júl. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!