Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elegem van az...

Mit tegyek? Elegem van az életemből. Mindent ki próbáltam de ma elég volt mindenből!

Figyelt kérdés
Barátnőm elhagyott engem, összes barátom elfoglalt nem érnek rá. Szüleim le se szarnak engem. Pórbálom magam kontrollálni de nem megy, már többször fel vágtam az eremet de ez se segített , meg se éreztem. Ötletek?
2012. júl. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valamivel, pl. dolgozz.
2012. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen ne legyél már ennyire gyér... Egy szakítást képtelen vagy elviselni? Mit tegyél? Szedd össze magad!
2012. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz el valahova messzebb, új helyre, új emberek közé. Elég sokat tud dobni az ember életkedvén :)
2012. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy erős vagy, és mindent ki lehet bírni. Később nem a rossz dolgokra fogsz visszaemlékezni, hanem hogy olyan erős voltál, hogy mindent kibírtál. És az sokkal jobb lesz, mint most feladni mindent. Én is ezt teszem barátom! sok sikert.
2012. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ma úgy látszik,lesz@rom nap van,mert rám is sz@rik ma mindenki.
2012. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!