Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti láttatok már olyat, hogy...

Ti láttatok már olyat, hogy valaki iszonyú rendetlen és trehány fiatal lány létére?

Figyelt kérdés
én még ilyet nem láttam, férjem hugáról van szó, szekrényében behányva a ruhák semmi rendszer nélkül, mindenhol szemét, cigicsikk, lomok, cuccok keveredve a szobájában kb derék magasságig. Amikor megláttam elszörnyedtem. A szobájából 3 sittes zsák szemetet szetünk össze, és nem hajlanó belátni hogy baj van vele. egyzerűen gusztustalan ahogy él. persze magára a, az utcán úgy néz ki mint egy cicababa, mindene tip-top. otthon borzasztóan szét van esve, csekkeket nem fizet, hazudozik, állandóan kéreget mindenkitől. és ezt azzal magyarázza hogy beteg, orvoshoz meg nem akar menni. és iszik is,és lop is. ismertek ilyen esetet, vagy van köztetek olyan aki ilyen mélyre süllyedt, mitől van ez, hogy lehetne rajta változtatni?

2012. júl. 21. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen, annó a mostohatestvérem volt ilyen (lány)

1 szobában kellett vele élnem és valami iszonyú volt... a kajamaradékot az ágyneműtartóba dobálta be(pizzaszeletek meg miegymás) a büdös zoknikat a párna alatt tárolta. egyszer már nem bírtam tovább megnéztem mi van a táskájában, mert nagyon büdös szaga volt... teli volt rohadt/penészes összeaszalódott kajával amit kb. 1 tanév alatt termelt( nem ette meg a suliban) Hát ki voltam akadva .. szóltam az anyjának, az meg meg sem lepődött, azt mondta, azért van mert depressziós, meg hogy jár pszichológushoz is, úgyhogy ne bántsuk szegényt ez miatt!! Nem bírtam ilyen büdösben élni és meguntam hogy állandóan én takarítottam össze utána mindent.(használt betétektől kezdve nem is sorolom inkább) Így elköltöztem. Nem lehet rajtuk segíteni, főleg ahogy mondod, hogy ők nem érzik ez miatt kellemetlenül magukat.

2012. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, mi köze van ennek ahhoz, hogy lány.
2012. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
használt betét itt is akad a ruhák között. meg cigidekk, borosüveg. gusztustalan.
2012. júl. 21. 20:37
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Láttam. És?
2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fő kérdést olvastam csak, akkor azt mondtam, h igen, én.

De azért ennyire nem durva a helyzet nálam. :))) Szemét nincs a szobámba, de kupi az szokott lenni, elismerem. Hogy miért??? Fogalmam sincs. Egyszer csak kupi lesz pillanat alatt. Ha megunom, rendet teszek, de másnap megint kupi... Borzasztó ám így, de egyszerűen nem megy másképp. Én dolgozom. Képtelen vagyok minden nap órákat takarítani. Mikor, amikor este 6-7 körül érek haza???? Mások nem tudom, h ezt hogy csinálják. Ja, és a csekkek is kiborítanak. Ahol lehet netszámlát kérek, és általában amit lehet online vagx bankkártyával fizetek, pont azért mert én képtelen vagyok ezeket rendezni, rendszerezni, és ha gond lenne, a bankom megőrzi örökre a tranzakciókat... :))))

2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
egy lánytól jobban elvárná az ember hogy tiszta legyen és igényes. persze fiúnál is gáz. és sógornőm csoálkozik hogy kirugja a hapsija. ezt senki nem birná ki szerintem.
2012. júl. 21. 20:42
 8/23 A kérdező kommentje:
én akármilyen depóban voltam, ilyen mélyre nem süllyedtem. az ilyen ember visszataszitó, és undorito.
2012. júl. 21. 20:45
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket egy bizonyos kor után nem lehet megnevelni.Nekem a nagyszüleim ilyenek.Nincs mocsok,de össze vissza pakolnak mindent.Pl a szekrényben nem csak ruhák vannak,hanem az praktikusan ott van az éléskamra is,cukrok,lisztek,kenyerek,meg zsömlék.A fiókban a kanalak mellett vannak a papírok,meg minden össze vissza.Mamám sosem tudja,hogy mit hová tett.
2012. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

igen, nekem is ilyen a mostohatesóm. a számlákat gondolom fizeti, mert dolgozik, de kb abból áll az élete, h bemegy melózni 3ra (vendéglátás), aztán meló után buli hajnalig, hazamegy aludni, felkel du. 2kor, bemegy dolgozni, és kezdődik minden elölről.

gondolom szegénynek nincs energiája egy kicsit rendbe rántani a lakását, takarítani, ilyesmi.

ott bagózik, ahol száradnak a tiszta ruhák...


változtatni nem lehet. huszonéves ember vagy magától jön rá, h ez gáz, vagy marad ilyen egész életében. nem is csodálom, h elkerülik a pasik.

ami a legfurcsább, h simán csap egy házibulit, és az sem hatja meg, h haverjai mit gondolnak róla a lakása alapján...

2012. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!