Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Mit tegyek ha a barátom keresztanyja lek. Rvázott?

Figyelt kérdés

tegnap volt a barátom szülinapja és a családjával együtt tartotta meg és elhívtak engem engem is. minden okés volt amíg egyszer a keresztanyja elhívott engem beszélgetni egy másik szobába és akkor ott lek.rvázott meg olyanokat mondott hogy tönkreteszem a keresztfiát meg ilyenek...szerintem semmi oka nem volt meg rá és a barátom szerint se. szerintetek mit kéne csinálnom hogy jobban megkedveljen?:O:)

ja és azért izgat ennyire a dolog mert a barátom anyukája már nem él és a barátomnak a keresztanyja szinte olyan mint az édesanyja:)

és normális válaszokat kérek!!:)) köszönöm előre is:D



#barát #lek.urvázott #keresztanyja
2012. júl. 22. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudod, nem hiszem, hogy csak úgy minden előzmény nélkül ilyet mondott, érdekes, nekem még sosem mondott ilyet senki...


Ha mégis, akkor talán csak féltékeny, hogy elveszik a nevelt fiacskáját.

2012. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Épeszű nő ilyet nem csinál. Milyen családról van szó, jól megnézted hogy kivel vagy együtt?
2012. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de elég könnyen veszed,hogy lek.urvázott...

És egyetértek a többiekkel ezek után még te akarsz teperni,hogy megkedveljen?Ejjj...

2012. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!