Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni valakivel...

Mit lehet kezdeni valakivel aki nagyon elkényeztetett?

Figyelt kérdés
Semmit nem lehet neki megmondani, semmiben nem akar változni, mindennek úgy kell lennie ahogy ő szeretné, amúgy meg az ember rongyosra beszélheti a száját az sem hat rá? Éli az életét, és semmi nem zökkenti ki a saját világából. Mindenen ellenkezik, viszont ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, akkor megsértődik? Ismertek ilyen embert? Hogy álltok hozzá? Mi hat rájuk?

2012. júl. 23. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, fél éve öngyilkos lett, mert magára maradt teljesen.
2012. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne akarj rá hatni ha ilyen akkor ilyen ez neki sem egy olyan jó érzés hosszú távon magától megfog változni
2012. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1-es volt pár jó gondolat benne:

Mert az ilyen ember egész életén át el fogja várni a környezetétől, hogy mindent a feneke alá tegyenek és neki semmit se kelljen csinálnia.


Az igazi problema az, hogy az elkenyeztetett embert nem az eletre neveltek, igy sokkal nehezebb lesz neki a sajat laban megallnia.


pontosan erre vágyik, hogy mindent helyette csináljanak meg. Akik viszont valóban törődnek vele, azok nemigen fogják meghatni, valószínűleg igyekszik majd a jó hozzáállású embereket elnyomni.

2012. júl. 23. 23:59
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondani neki,hogy változtasson,vidd bele a változásokra!Például ha nem tud főzni,és te meg tudsz,akkor mond neki,hogy marhára fáj a kezed és nem tudsz pld tésztát gyúrni vagy bármi..engem is ilyesmivel vittek bele ma a sütésbe,persze ott valódi volt a seb és az ütés:)

És valahogy sok dologról elkell vele beszélgetni,és rejtetten kell változtatni a hozzáállásán,viselkedésén.

Nekem is jobb érzés,ha tudok segíteni,ma pld. pogácsát sütni nagyon jó érzés volt megtanulni.:)Azegészet én csináltam!:DD


16/L

2012. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és igen, pont az a baj velük, hogy pont azt az embert látják ellenségnek, aki meg akarja tanítani nekik, hogy hogyan legyenek képesek az életre, mert az az ember ki akarja őket zökkenteni a kényelmes kis világukból. Én kivagyok az ilyen emberektől, és pont kifogtam egyet.
2012. júl. 24. 00:01
 7/24 A kérdező kommentje:
2-es nem csodálkozom, mert előbb utóbb mindenki megelégeli az ilyen embert ha nem változtat. Ezt senki nem bírja hosszú távon.
2012. júl. 24. 00:03
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi 3-as, logikus, de nem bírom rájuk hagyni, mert velük élek, és borzasztóan idegesítőek (férjem és a hugicája) Az anyjuk nagyon elkényeztette őket, és manapság semmire sem képesek. Ha bármit merek mondani, hogy ezt vagy azt nem úgy kéne, leszarják, de azért elvárják hogy az anyjuk legyek az anyjuk helyett.
2012. júl. 24. 00:07
 9/24 anonim ***** válasza:
Magammal kezdeném. Lehet, hogy nem kíváncsi rám, de az rajtam múlik, hogy lesem-e a kívánságait.
2012. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Meg kell verni az ilyet
2012. júl. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!