Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni valakivel...

Mit lehet kezdeni valakivel aki nagyon elkényeztetett?

Figyelt kérdés
Semmit nem lehet neki megmondani, semmiben nem akar változni, mindennek úgy kell lennie ahogy ő szeretné, amúgy meg az ember rongyosra beszélheti a száját az sem hat rá? Éli az életét, és semmi nem zökkenti ki a saját világából. Mindenen ellenkezik, viszont ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, akkor megsértődik? Ismertek ilyen embert? Hogy álltok hozzá? Mi hat rájuk?

2012. júl. 23. 23:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez az ijesztgetés nem a legfrankóbb dolog, főleg, hogy az ennyire elkényeztetett jószág csak hosszú hosszú szenvedés után fogja felismerni a sorsát. Az ilyen ijesztgetős dolgok többnyire szimplán a visszájára szoktak elsülni és jó mély sebeket hagyni, a bizalmat aláásni. Ezért mondtam, hogy ez nagyon nem lesz egyszerű menet, viszont továbbra sem értem, ez hogy nem tűnt fel már a házasság előtt...
2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
tudtam hogy nehéz eset, de azt nem hogy ennyire nehezen megy neki a változtatás, és hogy mindenre meg lesz a magyarázata. Azt gondoltam én elég motiváló erő leszek neki, hogy megváltozzon. Naiv voltam.
2012. júl. 24. 16:41
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ne vedd sértésnek, se kárörömnek, de ilyenkor mindig eszembe jut, mennyire szeretik emlegetni a nők, hogy mennyivel korábban érnek...


Egy dolgot még érdemes megpróbálni, hogy nem személyesen neki címezed a felháborodásod. Úgy értem, ha megpróbálod nevelni, azonnal magára húzza a pajzsot és lepattog róla minden. Érdemes lenne megpróbálkozni azzal, hogy általánosságban panaszkodsz, milyen szar neked. Ha szerencséd van, akkor van annyira intelligens, hogy idővel magától felfogja a dolgokat és változtat. Ehhez emberfeletti türelem kell, és korántsem biztos, hogy bármi eredménye lesz, de a támadó fellépés - mint látod - egyáltalán nem működött.

2012. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
6 évvel fiatalabb nálam :P
2012. júl. 25. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!