Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? 3 hét...

Jogos a felháborodásom? 3 hét nyaralás?

Figyelt kérdés
Sógornőm a hónap elején feljött egyik rokonához segíteni a költözésben. Elméletileg 4 napra jött hozzá. Végül nálunk aludt a 4 nap alatt is, azóta pedig folyamatosan nálunk van, meg sem kérdezte, itt maradhat-e. Tehát már 3 hete itt van nálunk és kezd kicsit sok lenni nekem.
2012. júl. 24. 10:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%
Megmondani neki, hogy mire hazaérsz a munkából már ne legyen ott. Ha mégis ott van rendőrt hívni, oszt kész. Takarodjon haza.
2012. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a csajt, hogy ráér-e egy félórára, ha kérdezi miért, mondd meg, hogy úgy döntöttetek, befogadtok a lakásba két kínai családot pár hónapra és nemsokára beköltöznek, szeretnéd bemutatni neki őket.
2012. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Namost, a lányról sem tudunk semmit. Hol lakik eredetileg? kivel? Mi van, ha nagy baj van és kirakták az albérletéből esetleg csak nem meri elmondani? Mi van,ha tényleg valami komoly baj van? Beszélgetni szoktál vele?
2012. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát de tutyimutyi vagy! Hihetetlen hogy képes vagy itt kérni a válaszokat ahelyett hogy kiraknád a fenébe...
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
27 éves, nem dolgozik sehol, szüleivel lakik. Szombaton megy haza. De azért most még eljött velünk nyaralni (az egész család együtt nyaral...). Épp az előbb vertem ki a balhét: megsütöttem a rántott cukkinit, erre ő elkezdett káromkodni, hogy miért nem csukom be a konyhaajtót, pihenni akar, zavarja a kajaszag. Mondom a kaja nem büdös, amit megeszel? A többiek csak mosolyognak rajta, anyósom védi, hogy szegény, fáradt (de miben??????). Megmondtam férjemnek is, hogy ezt a pár napot még kibírom, de utána hetekig nem kérek a családjából.
2012. júl. 24. 18:10
 26/27 anonim ***** válasza:
PÁROS LÁBBAL RÚGNÁM KI!!!!!És úgy elküldeném a búsba.....mit képzel magáról...nem értelek,hogy tudsz nem szólni neki,pláne 3hétig,én 1nap után a haját leorditottam volna ha nekem ilyet beszól a saját lakásomba!!
2012. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Elment végre?
2012. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!