Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? 3 hét...

Jogos a felháborodásom? 3 hét nyaralás?

Figyelt kérdés
Sógornőm a hónap elején feljött egyik rokonához segíteni a költözésben. Elméletileg 4 napra jött hozzá. Végül nálunk aludt a 4 nap alatt is, azóta pedig folyamatosan nálunk van, meg sem kérdezte, itt maradhat-e. Tehát már 3 hete itt van nálunk és kezd kicsit sok lenni nekem.
2012. júl. 24. 10:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt mondd el a férjednek előbb.
2012. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon zavaró? Sokat eszik, vagy rendetlen, vagy nem csinál semmit? Valamit tudnunk kellenen, hogy tudjuk, hogy zavaró-e!
2012. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Férjemnek már mondtam, de sógornőmnek és anyósomnak is, hogy erről nem volt szó. Kajába természetesen nem száll be. Azért van itt, hogy bulizzon, találkozzon a barátnőivel. 27 éves egyébként, nem dolgozik sehol. 1 hét-10 nap nem zavarna, de azért ez egy kicsit sok. Sok mindent nem úgy csinál, ahogy mi megszoktuk a lakásunkban, mikor megkérjük, hogy figyeljen erre, hozzánk vágja, hogy miért, kik vagyunk mi (erre férjem mondta neki, hogy a lakás tulajdonosai). Reggel nem mehetek be a nappaliba a ruhákért, mert ő alszik, este, mikor hazaérek a munkából, ne zavarjam, mert ő pihenne. Úgy gondolja, mi alkalmazkodjunk hozzá.
2012. júl. 24. 11:11
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva,de ti engedtétek meg neki.A válaszolók nem fogják kitenni a szűrét helyetted.
2012. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

add meg a számát felhívom és majd én elzavarom onnan



Közlöd ma vele, hogy legkésőbb csütörtökön menjen haza mert a hétvégét kettesbe akarjátok tölteni a férjeddel és nem vagytok kíváncsiak senkire

2012. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi velünk is hasonló dolog történt. A férjem unokatestvére megkért minket hogy 1 hónapban 3-4 napot hagy aludjon nálunk,mert Budapestről könnyebb indulnia amikor külföldre ment. Beleegyeztünk,hiszen ennyi belefér. Kajába soha nem szállt be,és mostam a ruháit is. 1-2 hónapig így volt. Csak 3-4 napot volt fent. De utána 3-4 napot volt távol,és a többi napot már a lakásunkban élte. De még ekkor sem szállt be a kajába. Nálam ott szakadt el a cérna,amikor egyik nap felhozta az aktuális barátnőjét is. A férjem eleinte azt mondta,hogy családtag,nem dobja ki,mert hova jutunk már ha a családunk sem segít a másikon? Igaza van,de csak akkor ha a családtag is értékeli,hogy segítséget kap,és nem kihasználja a helyzetet. Én szóltam neki,hogy ne várja meg míg a férjem dobja ki,pakolja össze a cuccát és menjen haza. Kiröhögött,hogy nekem K.ss a nevem,nem én döntök. Azt hittem felképelem. Elmondtam a férjemnek,ő berágott,és aznap délután kitette a lakásból a cuccait. Meg is mondta neki,hogy ebben a lakásban csak egy embernek van lakat a száján,és az ő.. Azóta is engem okol,hogy ki lett dobva..


Szóval tessék nyugodtan kidobni,mert magától nem fog elmenni.

2012. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindenképp küldjétek el.Legjobb lenne ha a férjed küldené el.Vagy kérdezzétek meg hogy meddig tervezi a nyaralást.vagy ott is szeretne lakni inkább már?Majd írd meg mi lett.
2012. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A pofátlan némber!

Még hogy Ti nem tudtok bemenni a szobátokba?


Úgy vágnám ki, mint kocsis Hanzi a taknyot, és még azt is a tudomására hoznám, hogy most mennyivel tartozik.


Legyél már keményebb!

2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... Ez a véletlenül ott felejtette magát jó pofa dolog. :) Egyébként hol lakik? Anyósodéknál még?

Én is megbeszélném a férjemmel, hogy mostmár igyekezzen kirakni. Nem kell összeveszni vele (már ha hajlandó normálisan megbeszélni a dolgokat egy ilyen pasi), de nehogy már hozzá alkalmazkodjatok a TI lakásotokban! Szépen kérdezzetek rá, hogy meddig szándékozik maradni, mert mostmár szeretnétek kettesben lenni! Ha ebből sem ért, akkor meg lehet kérni, hogy a hét végéig cuccoljon és költözzön el. Ha még mindig nem vili, akkor ki lehet rakni az ajtó elé a cuccait!

2012. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Az már tényleg tűrhetetlen amit csinál . Dobáld ki a cuccait a lakásból és húzzon el onnan . Én biztos ,hogy nem tűrtem volna el mikor azt mondta volna ,hogy ki vagy te . A férjed helyében páros lábbal rúgtam volna ki és soha többet nem engedném be . Egyértelműen küldjétek el közösen és ahogy az előbb írtam nem szépen kell megmondani neki hanem ebben a helyzetben nyugodtan keményebben is el lehet küldeni .
2012. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!