Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elmúljon ez...

Mit tegyek, hogy elmúljon ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, mostanában tervezzük az összeköltözést, de még fél-egy évet várnunk kell addig.

Szóval a lényeg, hogy a páromnak új munkahelye lett, új ismerősök, barátok stb. Tudni kell, hogy régen rengeteget bulizott, majd mikor összejöttünk már lecsillapodott. 1-2 olyan igazi barátja volt, meg pár felszínes kapcsolat.

Szóval most, hogy bejöttek a képbe ezek az új emberek, akiket kedvel, ismét eljár bulizni, rám meg kevesebb figyelmet fordít - persze normális határok között, csak egyelőre még "nem szoktam hozzá", hogy vannak mások is a képben. :)

Nekem tulajdonképpen nem is a baráti körrel van gondom, már a bulizást is elfogadtam, mert fiatal még, nem sajnálom tőle azt a havi 1 max 2 alkalmat, mikor eljár.

Csak annyira rossz érzésem van. Minden új lány ismerősére féltékeny vagyok, és rosszul vagyok, ha meghallom, hogy ők is ott lesznek vele.

Soha nem voltam féltékeny, nem ellenőrizgettem az üzeneteit, meg semmit. Ezt mondjuk most sem teszem, mert szerencsére korábban "megtiltottam" neki, hogy elárulja a jelszavát:) Az agyam tudja, hogy nem csalhat meg, hiszen ha éppen nem dolgozik, akkor alszik, vagy velem beszélget, és nagyritkán elmegy a haverjaival. De mégis, olyan rossz érzésem van, ha rá gondolok, hogy biztos csak sajnál velem szakítani, közben meg sokkal jobban érzi magát a másik csajjal, aki kedves, mindig jókedvű, tökéletes. Pedig közben tudom, hogy a párom egyenes ember, soha nem hitegetne engem.

Sajnos mostanában voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, a szakítás is felmerült, és ez nagy részben az én hibám, mert tudok elég hisztis, meg negatív lenni néha. De már összekaptam magam, és jól megvagyunk, csak ez a fura, rossz megérzésem ne lenne.

Esetleg valakinek hasonló? Mit csináljak, hogy ez elmúljon? Mert tudom, hogy ez beteges, ráadásul ugye a páromnak sem mondhatom, mert egyértelműen hülyének nézne:)


2012. júl. 25. 10:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10: vicces, de ezen én is gondolkodtam már. Szerintem én nem bírnám ki, ha valaki ugyanolyan bújós, "nyálas" lenne mint én.
2012. júl. 27. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!