Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Egyszer már megtaláltam a nagy Őt de elveszítettem. Azóta nem jött még olyan nő, akiben megtaláltam volna a szerelmet. (tény, hogy nem is kapálóznak, hogy megismerhessük egymást)


Szeretnék családot, de úgy érzem nem tudnék kivel alapítani.

Van egy viszonylag jó munkám, de nem lelem benne örömömet, és eléggé unom néha. Most hogy lehet hogy nem is lesz családom teljesen demotivált vagyok munka ügyben és szívesebben végeznék olyan munkát amiért kevesebb fizetést kapok, de legalább örömmel végzem el.


Szerintetek váltsak szakmát?

Nem merem beleringatni magam, hogy majd megtalálom a szerelmet és lesz családom, mert ha nem így lesz az 2x annyira fájna, mint így.


Továbbá a külön költözésben is elég motiválatlan vagyok. Minek költözzek külön? hogy teljesen magányos legyek?

még huszonéves vagyok. nagyon le fognak ezért nézni a későbbiekben, hogy még mindig a szüleimnél élek?


2012. júl. 21. 14:56
 1/3 anonim válasza:

SZEDD ÖSSZE MAGAD!FÉRFI VAGY!

Ha csak sajnáltatni tudod akkor biztos nemlesz eredménye...

Nem fikázás képpen irtam de tényleg...ha nemcsinálsz semmit éscsak vársz akkor neremélkedj csodába...azt neked kell megtenned.

2012. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mégis mit kéne tennem? és miben sajnáltattam magam?


komoly volt a kérdésem. tényleg nem érzem magam jól a munkahelyemen, és ha nincs miért csinálnom, akkor inkább választok egy kétkezű munkát, amit szívesen csinálok, igaz abból esélytelen lenne önállósodni a mai bérszínvonal miatt.


az elköltözés pedig detto: minek költözzek külön egyes egyedül? otthon legalább van kihez szólnom.

de innen is tudom hogy a nők és a többi ember mennyire megvetik azokat akik nem költöznek el otthonról egy bizonyos kor után sem.

és rossz lenne még ezért is kilógnom a sorból.

2012. júl. 21. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Válts munkát,talán ha olyat csinálsz amit szeretsz,jobb lesz a kedved boldogabbnak érzed magad,és könnyebben megy majd az ismerkedés,ha jól érzed magad és pozitiv a kisugárzásod,ráérsz elköltözni addig mig találsz valakit,vagy ha egyszerüen ugy döntesz,ez a te életed te alakitod.
2012. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!