Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor 'törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor 'törődik velem' ha szakítani akarok?

Figyelt kérdés

a sráccal már 1 hónapja járunk, álatlába ha elmegyünk sétálni akk csak fogja a kezem meg beszélünk, de multkor még a kezemse fogta meg.. és amint felhoztam h szakítani akarok végig ölelgetett meg puszilgatott meg elsem engedett aztán a következő talin meg megint csak a kezem fogja.. nemértem.. miért csak akkor csinál ilyeneket?:s

15L


2012. júl. 10. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
:"DDDD
2012. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos! Beszéld meg vele. :) 21/L
2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem jártok régóta, ráadásul ha nagyobb leszel, akkor megérted, hogy nem a kézfogás a lényeg.

Szerintem amúgy fél, hogy elveszít, de nem hiszi el, hogy megtennéd vele.

2012. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy sokszor miért kell elítélni, vagy lekicsinyelni, ha egy 15 évesnek van barátja. Én 16/L vagyok és szerintem nincs vele semmi gond.:D

Szerintem is beszélned kellene Vele. Tényleg az lehet a dologban, hogy nem akar elveszíteni Téged, csak amikor ott van Veled, akkor tudja, hogy vele vagy. Najó -.-'.... ez egy kicsit hülyén hangzott, de remélem érted, mit akarok mondani.:D

Szóval biztosan érzi, hogy Te az övé vagy és már "megszerzett" Téged, ezért nem érzi "kötelességének" azt, hogy puszilgasson/ ölelgessen, csak akkor amikor közlöd vele, hogy ez így nem lesz jó és szakítanál vele. Szerintem olyankor jön rá, hogy Veled akar maradni, és azért csak akkor csinálja ezt. Szerintem az lenne a legjobb, ha egyszer komolyan leülnél vele és megbeszélnétek. Mondd el neki, hogy mit érzel, hogy ez így nagyon zavar Téged, és hogy KOMOLYAN dobni fogod, ha ilyen marad. Akkor remélhetőleg átgondolja, már ha elég érett hozzá (nem tudom, hány éves, de ha 15 mint Te, akkor még elég éretlen lehet). Azt mondják, hogy a fiúk általában később érnek. De a lényeg az, hogy tényleg mondd el neki ezt az egészet, aztán majd meglátod, hogy mi lesz. Ha nem változik, akkor én a helyedben még egyszer próbálkoznék a megbeszéléssel, de tényleg utoljára, és ha akkor is képtelen változtatni ezen, akkor hagynám az egészet. Akkor vagy tényleg túl éretlen még, vagy egyszerűen nem érdekli valamiért mégse, hogy Te mit szeretnél. Akkor pedig tényleg hagyni kell a fenébe! ;)

Sok sikert, szurkolok Nektek!!! :* ^^

2012. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged, csak fél kimutatni az érzéseit, vagy egyszerűen nem tudja. Próbálj neki segíteni, legyél vele türelmes (1hónap egyébként is túl rövid idő).
2012. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

végre egy normális válasz:))

köszönöm!! :)^^

2012. júl. 13. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:
szívesen és sok sikert :)
2012. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon nem kell akkora csodákat várni :)
2012. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a fiúk később érnek, szeret veled lenni csak lehet fél a nyilvánosság előtt úgy bánni veled mint ahogy kettesben tenné, ő ilyen fogadd el, ne várj tőle túl sokat, és lassan lassan kialakul egy jó kapcsolat :)
2012. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez egy tipikus férfi ösztön, mikor érzi a bajt csak akkor kap észbe, de néha az már késő.
2012. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!