Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szokott hisztizni, a...

Férfiak, szokott hisztizni, a párotok, ha igen, mi miatt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

én láttam már hisztis pasit, de jómagam nem hisztizek... gondolom PMS kor rámjön az ötperc vagy ha eldurran az agyam, de ez elég ritkán fordul elő...


Nekem nem igazán tetszenek a párom ruhái, de ha ő abban érzi jól magát ,egészségére. Ha mindennap ugyanabba a rövidgatyába akar járni, egészségére. Felőlem megihat minden nap 1-2 pohár bort (az ő kultúrájukban ez alap, nem számít alkoholizmusnak), hallgathatja a zenéjét ami nekem nem tetszik, vagy nézheti a tv-t amikor engem nem érdekel... mert ezek nem fontos dolgok.


Hallottam sok olyat, hogy csak nézek, hiszti a következő dolgok miatt: a férfi nem hajtja le a wc deszkát, középen nyomja a fogkrémet, morzsát hagy az asztalon vagy elmegy a haverjaival inni egy sört... kívánom az ilyen embereknek, tényleg, hogy ne legyen ennél nagyobb problémájuk az életben.

2012. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

az en parom nagyon hisztis,lehet ezert szeretem is.

szerintem a ferfinak tudni kell kezelni.

en tudom kezelni es semmi bajom a hisztivel max ha ugy adodik vigyorgok

2012. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfi, ha tudja kezelni a nő hisztijeit (kezelés nem egyenlő meghunyászkodás, hanem pont a helyzet visszájára fordítása), akkor büszke lehet magára, mert ezek miatt megy félre a kapcsolatok szerintem minimum fele. A nők imádnak problémákat kreálni és provokálni, utálják az állóvizet, a nyugalmat. Inkább hisztiznek, csak hogy legyen már valami. Ezt megfelelően helyre kell tenni.


- egy sárkányidomár

2012. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hiszti? A legtöbbet azért kapok, mert velem nem lehet veszekedni.:))) Mert hogy néha milyen jót tenne.
2012. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Zsizsik666 ***** válasza:
A hiszti inkább férfi tulajdonság. Olyanok miatt, hogy féltékeny, nincs netkapcsolat, lassú a gép, nincs kifordítva a zokni, és úgy van elrakva a szekrénybe, porszem van a szekrényen, nem találja a telefonját, fogkeféjét,centrum vitaminját (biztos elgurult),10 perccel később értem oda hozzá, mint amit várt,olyannal beszélgettem, akit nem kedvel, nem nyert gagyi netes játékokban. Stb.
2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zsizsik666 ***** válasza:
Bocs hogy nőként írtam, de engem is érdekelne, hogyan lehet ezt kezelni, mert nekem ez olyan furcsa, hogy rendesen megijedek tőle. Nemtudom mit reagáljak. :S
2012. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát azt tudom hogy a pasiknak a hisztis ribikokák kellenek, erre rájöttem:((

Én nem szoktam hisztizni, nem vagyok pitsa (nem is szerettek még sosem igazán....), max akkor szólok ha tényleg okom van rá.

2014. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!