Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált férfiak házasodnátok újra?

Elvált férfiak házasodnátok újra?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem?


És ha lehet akkor tényleg csak elvált férfiak válaszoljanak, más úgyse tudja erre a választ.


2012. júl. 11. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Soha a büdös életben. Olyan zsigeri szinten megutáltam a nőket en bloc, azt a sunyi, hazug, alattomos, kétszínű, áskálódó, furkálódó, áruló fajtájukat, hogy mégegyszer soha nem tenném a fejem a hóhérpallos alá. Hátralévő életemben a kapcsolataim alkalmi kapcsolatok lesznek.
2012. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Problem? ***** válasza:
82%
Nem, még egyszer nem tenném magamat ki ilyen hercehurcának
2012. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell elválnom ahhoz, hogy tudjam: házasodni, vagyonközösséget vállalni senkivel, soha.
2012. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Két egyetemi osztálytársam van, aki elváltak. Egyik sem akart újraházasodni, de "hölgyek" végül kizsarolták :-(


Az egyik indokot tudom: ő nagyon hitt abban, hogy egyszer megtalálja és feleségül veszi az Igazit, akivel leéli az egész életét. Már nem hisz ebben.

2012. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Apum újranősült.

Igaz, nem önszántából, nem igazán akart, de 2 gyerek és együttélés mellett, már mindegy volt neki. Azt mondta, ha a nőnek kell a papír, akkor legyen. Nem volt nagy felhajtású az esküvő, 6an voltak összesen. Azóta csak annyi változott a kapcsolatukban, hogy a nőnek a neve jelzi, hogy házas.

2012. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy lesz legalább egy olyan aki azt írja hogy igen újraházasodtam, önszántamból és azért mert nagyon szerelmes voltam

Úgy látom itt ilyen nincs.

2012. júl. 11. 13:44
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

A férjemmel a válása után ismerkedtem meg. Mondta, hogy soha többet házasság. Mondtam, hogy nekem mindegy, én egy normális kapcsolatot szeretnék, az már édesmindegy, hogy házassággal vagy anélkül. Ha szeret és a partnerem, nekem az elég.


Többet nem is került szóba, mivel nekem se volt fontos a házasság (ha van, az is jó, ha nincs, az is alapon). Néhány évvel később mégis megkérte a kezemet és összeházasodtunk.

2012. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Soha!Azért hogy megint elváljunk majd!

Persze én bennem is van hiba bőven.

2012. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Nem bántam meg a házasságot sem, a válás is jó döntés volt. De ami utána következett!

Sokkal egyszerűbb kapcsolatban élni, így tényleg az érzelmek kerülhetnek előtérbe!

2012. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
A férjem már elvált egyszer, és önszántából, mindenféle előzmény nélkül kérte meg a kezem. Azt mondja azért, mert én vagyok neki az igazi. Ő így döntött, más meg másképp élte meg a válását, általánosítani nem lehet.
2012. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!