Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted büszke lehetek...

Szerinted büszke lehetek magamra? A családom miért nem büszke rám?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány, főállásban dolgozom havi nettó 160-180ért, idén felvételt nyertem egy egyetem gazdasági szakán az ingyenes levelezős képzésre, van kb. 3 millió forint spórolt pénzem és több nyelven beszélek.


Mégis úgy érzem magam, mint egy darab szerencsétlen sz*r...


2012. júl. 27. 13:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos előfordulhat, hogy a szülő féltékeny gyermeke eredményeire, mert esetleg ez neki nem sikerült.Ezért- még ha akaratlanul is- kimutatja féltékenységében a közönyt és érezheted úgy, hogy nem büszke rád.Természetesen ez buta viselkedés, ráadásul nem is biztos, hogy nálad ez áll fönn.
2012. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Jól érzed,mert az vagy.
2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Én pillanatnyilag ennek a felére is büszke lennék, pedig több mint kétszer annyi idős vagyok, mint te. Szóval legyél.
2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Miért érzed úgy magad? Nem értem... Hát ha ez vigasztal, diplomásan egy bü..dös vasam nincs és úgy néz ki, nem is lesz
2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
A felsoroltak ellenére még simán lehetsz olyan, mint egy darab szerencsétlen sz*r...
2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy olyan melóval szerezted, vagy olyan úton szerezted ezt a melót, ami nem volt szimpatikus nekik, ezért nem is igazán büszkék rád.

Az is lehet, hogy a lelkük mélyén azok, csak nem mutatják ki.

Egyébként én is őszintén kíváncsi lennék, hogy 20 évesen, gondolom különösebb végzettség nélkül mivel lehet ennyit keresni! :)

2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%
Naja, az engem is érdekelne!! Végzettség nélkül, hogy kereshet és spórolhat össze ennyi pénzt valaki. Ráadásul 1-2 év alatt? A párom 3 diplomával keres 150-et...
2012. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
HAHÓ Kérdező, mivel foglalkozol?? Kilyukad az oldalunk! De őszintén ám!
2012. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

gondolom fake, vagy dicsekedni akarsz...

Egyébként mivel keresel húsz évesen tehát minden végzettség nélkül 160ezret? Meg miből lett három millád, és honnan tanultál meg három nyelvet?? Gondolom azért mert kedvező anyagi körülmények közé születtél, és magas szintű oktatásban részesültél mindig is... És lehet úgy tűnik a szüleid nem érdeklődnek a sikereid iránt, de akkor is az egészet nekik köszönheted mert egyedül erre esélyed se lett volna...

Már eleve ott kezdődik, hogy gyerekként is azt láttad, hogy a szüleid magas szinten vannak és természetes volt neked hogy te is arra tartasz...

2012. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

Lehet keresni ennyi penzt vegzettseg nelkul is...

Elege irta, hogy tobb nyelvet beszel, ha csak telefonos operatornak kerul be jo helyee igy, vagy pl beszel vmilyen szlav nyelvet, abbol mar jol megel.

En peldaul 18 eves koromtol harom even at dolgoztam sima kis telefonos uzletkotokent, diakmunkanak indult a fosuli elotti nyaron. Jutalekos volt, nekem pedig nagyon jol ment, gyengebb napjaimom ertem el az ezer forint/ora teljesitmenyszintet, normal napokon 1500 forint korul kaptam kaptam orankent.

Es nem vagyok varazslo, egyszeruen jol ment, ertettem hozza.

A lenyeg: heti harminc orakat dolgoztam, havi 160 korul siman hazavittem nettoban. Kozben jartam fosulira is.

De en nem a szuleimmel eltem, Pesten albit fizettem, magamat etettem, havi 100 el is ment a lakasra es ennivalora, szulok latogatasara (350 km oda-vissza havonta ketszer mar elegge koltseges), berletre.

Ha tudok a szuleimmel elni es igy dolgozni, akkor harom ev alatt negy millat is osszerakhattam volna.


Tehat ha pl a kerdezo a szuleivel lakik es nem kolt etelre, berleti dijra, rezsire, magyarul arra, amire az atlag emberek fizetesenek 80%-a elmegy, akkor siman kisporolhat ennyit es nem kell illegalis munkat csinalnia.

2012. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!