Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért mondja hogy...

A családom miért mondja hogy "Egyedül fogsz maradni"? 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a 84 éves mamámon kívül senki olyan nincs akire számíthatok (anyu-apu meghaltak, tesóm nincs, minden más nagyszülőm szintén meghalt, unokatesók messze és mindnek van családja tehát sehova sem kellek). Van 1-2 távoli rokon aki jótanácsokat akar adni, de mindig az lesz a vége hogy "Ha nem változtatsz egyedül leszel; Nagyon keserves életed lesz egyedül;Egyedül nem lehet élni" Jó, tény hogy még soha sem volt kapcsolatom, visszahúzódó antiszoc vagyok, nem szeretem magam stb. Ja és próbálják már azt mondogatni hogy mi lesz velem majd a mamám házában egyedül...És tényleg betojtam mert egy kertesházban egyedül nőként nem tudom melyen életem lenne....
2012. júl. 17. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én 15 éves vagyok de nekem is mindig ezt mondják...
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed.
2012. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a helyzeted alapján nem csodálkozom, hogy visszahúzódó vagy, stb.. a rokonaidnak meg inkább segíteniük kéne neked, nem okoskodni és még jobban elkeseríteni..
2012. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ha tényleg egyedül is maradnál, a kertes házat akkor is el lehet adni és beköltözhetsz a városba!...


Ne hagyd, hogy beléd dumálják : csakazértis járj el szórakozni, járj emberek közé, ki tudja mikor bukkan fel egy olyan fiú, akivel megértitek majd egymást?!... :-))

2012. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem attól kell tartanod hogy egyedül ott leszel a házban neked kell rendben tartani mert gondolom most is segítessz ebben ha van munkád eltudod tartani magad,


sokkal nagyobb gond hogy elszigeteled magad az emberektől, mit csinálsz ha már a mamáddal se tudsz beszélgetni, ezen kellene mihamarabb változtatni mert csak rosszabb lesz


Holnaptól törekedj arra hogy kevésbé legyél antiszoc, járj többet emberek közé mosolyogj ha szólnak hozzád kedvesen válaszolj.


hol laksz amúgy?

2012. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom a 17. kerületben, kertvárosi környezet.


Én amúgy mindig visszahúzódó voltam, habár voltak mindig barátnőim, néha el is jártunk szórakozni stb. de ők átmentek ilyen lerészegedős stílusba (anno a gimiben, de pl most is) és mivel nekem apám alkoholista volt, én ezt az életmódot nem szeretem. És így szép lassan lemorzsolódtam, most meg már nem is beszélünk. Illetve van 1 barátnőm vele néha eljárunk moziba meg ilyesmi, de neki meg van pasija és így ritkán találkozunk.


Meg most nem akarok nyafogni de annyi sz*r dolog történt velem (anyám 5 évig tartó rákos szenvedése, apám betegsége) hogy ezek nagyon rám nyomták a dolgot, és volt már hogy valaki azt mondta hogy "Milyen szép színű a szemed, csak kár hogy olyan szomorkás" és hiába van jó kedvem, nem vagyok egy ilyen depressziós alak, meg szoktam viccelődni stb. de mégis van bennem mindig valami komolyság/szomorúság.

2012. júl. 17. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
menj el pszichológushoz. nem viccelek!
2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

a másik kérdés: te egyedül szeretnél élni?


nézz magadba és válaszolj rá őszintén. és majd úgy alakítod az életedet!

2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:
100%

23 évesen csak ne parázz!

Az is milyen dolog már, hogy azt kalkulálgatják, mi lesz veled majd!

Ne zárkózz el az emberektől, munkahely, művelődési ház, templom, klubok, annyi minden van!

2012. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező . 27n vagyok, én szívesen beszélgetek veled ha van kedved.átérzem a dolgot, és az nagyon szimpatikus hogy van egy értékrended.

iszonyat teher ez a versenyszellem el nem fogadás-a kortársaimon látom hogy szenvednek. Nem olyan egyszerű megszűrni a kapcsolatokat ,és tényleg azokkal lenni akivel az ember igazán jól érzi magát. mostanában én is ha tehetem magányomban vagyok,mert az ad nyugalmat. aztán ha újra összeszedem magam nyitok a mély érzésű felszínen túllátni akaró emberek felé.

2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!