Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfit választanál?...

Milyen férfit választanál? Aki nem keres olyan jól, de hűséges, házias és családszerető, vagy aki jól keres, de a haverok-buli mindig fontosabb lesz a családjánál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 18:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés benned felmerült, ebben a formában, akkor az elsőhöz fogsz feleségül menni szvsz, és majd a másodikkal fogod csalni ! :-(
2012. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Egyértelműen az elsőt! Tapasztalatból beszélek sajnos. Azt hittem megfogtam azt a bizonyos lábat, erre, mikor megszületett a kislányunk megbolondult é csak a pia és a haverok, meg a bulik. Nem is látjuk szinte, a pénz elúszik a haverokra, ki tudja merre jár, merre bulizik, a haverokat sem ismerem, egyedül vagyok állandóan a gyerekkel. Ne a pénz motiváljon,hanem, hogy igazi társat válassz. Aki segít ha kell, ha látja, hogy hulla fáradt vagy...Nehéz így élni és Én sem fogok, amint lesz lehetőségem elmenni dolgozni, lépek tovább, jobb egyedül, amikor tudom mire számíthatok, mint így, mikor nem tudom, hogy egyáltalán a nagy bulizásban ki tudja-e majd fizetni a rezsit, vagy elment az egész egy hétvégi bulira.
2012. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért írtam,h mind egyforma,m én az elsőt választottam és pepitában uazt csinálja,mint nálad,ráadásul az én pénzemen! Akkor most mi van?? :-S Csak addig v segítőkész,kedves...stb míg nem volt gyerek! Azt hiszi,hang vok tovább lépni,de majd pofára esik!
2012. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!