Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem, mindennap beszél...

A férjem, mindennap beszél egy nővel a neten, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerdem ki az felmergelodik,es nem valaszol,mit tegyek,mert tudom engem szeret,de mindennap avval a novel beszel,mit tudnak annyit beszelni,orak hosszat??
2012. júl. 28. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A megcsalásnak több fajtája létezik. Van a fizikai megcsalás, mikor testi kapcsolatot létesít egy másik emberrel, és van az érzelmi megcsalás, amit a te férjed csinál. Én nem tűrném el, hogy egy másik nőt ilyen közel engedjed magához. Valószínűleg nem csak gépet kommunikálnak, már telefonszámcsere is volt egészen biztosan. Egészen egyszerűen állítsd választás elé: vagy te, vagy az a nő. Ha téged választ, szakítson meg vele minden kapcsolatot. Ha erre nem hajlandó, akkor biztosra veheted, hogy többről szól ez köztük, mint puszta beszélgetések és akkor eldöntheted mit akarsz: tűrni továbbra is hogy a férjed egy másik nőnek is megnyílt, vagy kitenni a szűrét és keresni egy olyan férfit, aki megbecsül és nem ver át.
2012. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!