Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, szüleim nem...

Leszbikus vagyok, szüleim nem tudják, nyomasztanak, mert egy tényleg nagyon rendes fiúval tukmálnak, viszont amíg nincs kapcsolatom nem akarom elmondani, mit tegyek? =/

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Debreeni vagyok, balhé nemtudom mekkora lenne benne de biztos csalódnának...én meg alapból konfliktuskerülő vagyok, legalábbis nem szeretem
2012. júl. 29. 11:51
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó, érhető, de előbb utóbb el kell mondanod. Nem jobb túlesni ezen? Később csak rosszabb lesz, mert a szülők szemével nézve, nem elég, hogy leszbikus vagy, még hazudtál is évekig. Legalábbis láttam már ilyen szitut.
2012. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
hát jaja ez lesz! 5 éve tudom magamról tehát tényleg évek óta hazudok nekik...
2012. júl. 29. 12:25
 14/26 anonim válasza:
100%
Szerintem ha ilyeneket mondanak neked hogy "sose lesz senkim mert nem tudok senkihez e alkalmazkodni, fejemhez vágják h micsoda sz*r vagyok senkinek nemfogok kelleni meg h nem vagyok életrevaló meg ilyen f*szságok... akkor meg ezeket fogom hallgatni.... megh életem lehetőségét hagyom ki...meg h nem lesz senkim" akkor inkább menj el otthonról. Próbálj meg valaki olyannal élni akihez nem fűz semmi, tehát nem barátnőd és nem is lehet, max barát, vagy épp családtag, aki elfogadja és el is tűri h előtte bármi olyasmit csinálsz mint csók vagy ölelés vagy ilyesmi. Azért gondolom h ez lenne a legjobb megoldás, mert szerintem nem fognak jól reagálni erre ha elmondod. Ismerős nekem ez a reakció. Agresszív, és csak a saját érdekeiket nézik a szülők. Magasról lesz*rják, hogy neked tetszik-e a srác vagy sem. Persze, bele lehet magyarázni, hogy a jövőddel próbálnak foglalkozni, hogy legyen pénzed, kocsid, lakásod és egy "álompasid" de ez akkor sem a Te vágyad. Csakis az övék. Azt kéne velük megértetni hogy Te már felnőtt vagy annyira, hogy el tudd dönteni, mit is szeretnél egy párkapcsolatban. A szerelmet, vagy az anyagi javakat. Fontold meg a költözést. Szerintem. És csak utána mond el ha már biztos.
2012. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
na vgéül ma beszéltem szüleimmel róla, de mág nem modntam el nekik semmit, ezeket csak ígyhirtelen felindulásból mondták,csak szeretnék h boldog legyek és ne válasszak mellé.:)
2012. júl. 29. 23:07
 16/26 figureout válasza:
100%
Ha szabad hozzászólnom, én sem javasolnám, h elmondd nekik egyelőre. Szerintem az is jó lehet, ha megpróbálsz magabiztosabb lenni, céltudatosabb, a saját életeddel kapcsolatban. Ha nem úgy próbálsz meg magadra tekinteni, mint a "még gyerek", szüleimnek kell megfelelnem, és rajtam mindenki keresztül gázol, gyenge emberkére, hanem ha inkább úgy, hogy érett vagyok, vannak céljaim, van egy saját életem, amit megpróbálok kialakítani és fenntartani. Ez azért lehet fontos, mert amíg úgymond te vagy a gyerek a családban, addig a szüleid úgy is fognak veled viselkedni. Ha viszont elég önálló leszel (ezzel nem azt mondom, hogy ne hallgass sose a szüleidre), akkor talán ők is máshogy fognak majd kezelni idővel. Szerintem nem biztos, hogy színt kell vallani a leszbikusságodat illetően, de ezt neked kell érezned, hogy alkalmas e a jelenlegi helyzet arra, hogy elmondd nekik. Ha elég határozott vagy, és tudod mit akarsz, és ki is állsz a véleményed mellett, akkor nem hiszem, hogy fognak ezután párt keresni neked:)....de persze ez csak egy tipp, nem tudom mennyiben segítség Neked.
2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy!!:) köszönöm,tényleg ezzel vana baj, a magabiztossággal!
2012. júl. 31. 21:49
 18/26 anonim válasza:
93%
ha nem szereted azt a pasit, akit rád akarnak "tukmálni" akkor a leszbikusság most pont kapóra jönne, én a te helyedben megmondanám a szüleimnek, hogy inkább leszbikus leszek, mintsem hogy ezzel a Kvazimodóval járjak!
2012. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez hülye ötlet. Ilyetneket pont csak a divatleszbik hangoztatnak, akiknek beesik az orrába az eső.

A srác nem ronda, nem Kvazimodó, csak nem az esete. Nem azért mert rusnya, hanem mert nem nő. Minek fikázni?

Ezzel max annyit érne el, hogyha hazavisz egy nőt, akkor is további pasikat dörgölnek az orra aá, mert csak azért leszbi mert semelyik srác nem elég jó neki.

2012. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%

Én is ideges voltam és izzadtam, mert féltem a nemi aktustól, ettől még nem lettem leszbikus. Nem akarlak megbántani, de lehet, hogy divatleszbikus vagy.

Talán ki kellene próbálni a férfiakat is.

2012. szept. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!