Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, szüleim nem...

Leszbikus vagyok, szüleim nem tudják, nyomasztanak, mert egy tényleg nagyon rendes fiúval tukmálnak, viszont amíg nincs kapcsolatom nem akarom elmondani, mit tegyek? =/

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
NEM vagyok divatleszbikus....
2012. okt. 1. 19:08
 22/26 anonim ***** válasza:

"sose lesz senkim mert nem tudok senkihez e alkalmazkodni, fejemhez vágják h micsoda szar vagyok senkinek nemfogok kelleni meg h nem vagyok életrevaló meg ilyen faszségok."


Nekem is ilyeneket mondtak, főleg apám.

Ne foglalkozz velük, majd idővel elfogadják a döntésedet.

Mondd meg nekik hogy nem jön be a pasi, nem akarsz olyannal lenni akit nem szeretsz. Nem akarsz most kapcsolatot. Amúgyis megtudod te is választani kivel leszel együtt.

Nem kérsz hozzá segítséget. Nem lennél vele boldog, mert abszolút nem vonz.

Stb.

2020. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta? Együtt voltál a fiúval, akit tukmáltak rád? Elmondtad a szüleidnek, hogy leszbikus vagy?
2020. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolso!

Koszonom az erdeklodest.


Nem voltam egyutt a sraccal , vegul 2013 karacsonyan ok kerdeztek ra a dolgokra igy megtudtak hogy meleg vagyok. Sajnos akkoriban 19eves voltam csak nem tudtam otthonrol elkoltozni, de megis majdnem kikoltoztetes lett a vege, vegul nem lett. Evekig tarto lelki sanyargatas kovetkezett vegul a tanulmanyaimra ment, nem lett diplomam.


2017 ev vegen alltam a sarkamra es szakmat valtottam, egyszerre dolgoztam ,suliztam, elkoltoztem es szabad lettem 2018 ev eleje ota. Azota egyedul elek, de sajnos maradtak a tarskeresesi problemaim nem csak szulovarosomban, de remenyekkel telve koltoztem a fovarosban es itt se talalom a paromat egyszeruen.. sok kudarcba fulladt probalkozasom volt. Azota 28eves vagyok, szakmamban dolgozom mellette egyenk vallalkozo is vagyok, keresem tovabbra is a masik felem akivel az eletemet leelnem.

2022. ápr. 21. 22:27
 25/26 anonim ***** válasza:
Szüleid azóta megbékéltek?
2022. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél úgy mintha ismerkednel valakivel, párszor találkoznátok,de rosszul sülne el a dolog..egy darabig békén hagynak majd .

Ha úgy érzed,hogy elfogadnának,comingoutolj ❤️

2022. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!