Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátkozzak egy gyerekes...

Barátkozzak egy gyerekes egyedülálló anyukával munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem fog rám szállni a problémáival, mert örül, hogy valaki végre meghallgatja?
2012. júl. 30. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdj el vele ismerkedni, aztan latod, hogy milyen tipus... Ha panaszkodos es keserü, akkor hagyod, de ha nem szerintem nyugodtan baratkozhattok, az, hogy valaki egyedülallo anyuka, semmit nem jelent. Az egyik kolleganöm is ilyen, egyedül nevel 2 gyermeket, es abszolut nem panaszkodos, inkabb belevalo es vagany, remek humorral - persze mindezt esszerü keretek között csinalja, es lathatoan fontosak a gyerekei, ami erthetö. Nem mindenki megkeseredett es morcos, söööt... :)


23/L

2012. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"5. miből gondolod, hogy a kérdező férfi?


Szerintem inkább nő azok olyan hülyék, hogy ilyenen agyaljanak"


Nem gondoltam, hogy férfi, csak azt gondolom, hogy ilyen kérdésen csakis akkor van értelme gondolkodni, ha megvan az esélye annak, hogy akivel barátkozni szeretnénk, többet akarhat, mint barátság... Normál esetben ezt egy anyuka csakis férfival teszi, ezért írtam arról.


Nőként feltenni egy ilyen kérdést, szerintem eléggé furcsa. Nőként barátkoznék vele olyan szintig, ami jólesik nekem is. Beszélgetek vele ebédszünetben, sétálok vele a buszmegállóig munka után, akár bemegyek vele egy ruhaboltba, ha tanácsot kér, vagy én tőle, hogy hgoy áll egy ruha.., stb. :) Ha még hasonló az érdeklődési köre, akár még elhívhatom kirándulni is, ha megyek a barátaimmal. De ezt csak akkor teszem, ha szimpatikus. Az meg nem azon múlik, hogy van-e gyereke.

Ha netán előjön belőle a panaszkodós elviselhetetlen nőszemély, akkor nem fogok vele ennyire barátkozni és kész. Az ember tudjon korlátokat szabni.

Ehhez nem kell feltenni ilyen kérdést. Ez csakis akkor kérdés szerintem továbbra is, ha az anyuka többet akar, mint barátság, akkor viszont férfi-kérdés, na...

2012. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért ellenszenves a kérdésed, mert az, hogy valaki egyedülálló gyerekes anya az nem a tulajdonsága, hanem a jelenlegi állapota. Ezzel, hogy ezt leírtad nem ismertük meg őt. Nem azt kérdezted, hogy barátkozzak-e egy hazudós vagy egy beképzelt, vagy egy okos...stb...emberrel. Miért szállna rád? Értelmetlen és ostoba a kérdés. Nyilván vannak gondjai és problémái, mint bármelyikünknek. Ha mint ember érdekel téged, akkor barátkozz, ha nem akkor ne! Egy szingli barátnő is rád telepedhet, sőt valószínűleg jobban rád is telepszik, hiszen neki semmi dolga. A gyerekes anyuka meg munka után minden bizonnyal megy haza a gyerekéhez és vele foglalkozik, nem a barátaid szipolyozza ki.
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Én fodrászként dolgozom és már egy ideje észrevettem, hogy a gyerektelen 30-as nők lelki nyavajások. Egy egyedülálló anyukának nincs ideje a lelkét nyalogatni, sőt inkább örül, ha kicsit felnőttesebb beszélgetései vannak, elterelődnek a gondolatai.
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy barátkozz! Ha egy ember tapadós, akkor gyerekkel, vagy anélkül is az.
2012. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ilyen barátnőre nincs szüksége senkinek ...
2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!