Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férj az szerintetek,...

Milyen férj az szerintetek, ahol a családban a nő irányít mindent, parancsolgat, pénzt kezel?

Figyelt kérdés
Ő meg csak helyesel. Ismertek ilyen családokat?
2012. júl. 31. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjem ilyen volt, de nem bírtam ki sajnos csak 1 évig....

Hogyan lehetnék nő valaki mellett, aki nem férfi? /

2012. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Papucs. Én a közös döntések híve vagyok. Igaz még nem élünk együtt a barátommal, de döntéshelyzetek előtt megbeszéljük a lehetőségeket és együtt döntünk. Nekem nem kéne ilyen pasi és őszintén fárasztana is, ha folyamat zsarnokoskodnom kéne.
2012. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanolyan rossz, mint ahol a férfi parancsol.


TÁRSként kellene együtt élni, nem úr és szolga beosztásban.

2012. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

A szomszéd is ilyen. Én félek, hogy egyszer a férj megunja és bekattan, majd lemészárolja a környéket...

Az a nő kibírhatatlan. Minden szombat reggel a pasi nyírja a füvet a nő meg 2 méterrel tőle rikácsol, hogy hogy nyírja a füvet, meg hogy bénán csinálja, és ehhez sem ért. Nemrég a 3 éves kislányuk is elkezdett anyuka mintájára viselkedni. Szegény pacákkal már 2en üvöltenek.

2012. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Sokan nem tudnak bánni a pénzzel, lehet az a nő jól kezeli a dolgokat.
2012. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Persze Magyarországon egy nőnek irányítania a háztartást, családot, még ha ő is keresi a pénzt, billognak, szégyennek számít.


Középkor.

2012. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is ismerek egy-kettőt, már engem idegesít sokszor, ahogy az asszony megalázza nemcsak otthon, a barátai előtt is... nem tudom meddig viseli el, én már rég leléptem volna.
2012. júl. 31. 15:40
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

"Az én férjem ilyen volt, de nem bírtam ki sajnos csak 1 évig....

Hogyan lehetnék nő valaki mellett, aki nem férfi? /"


Szerintem a férjek nem potyognak az égből, legalábbis nekem nem hullott az ölembe. Mi a fenét csináltál az esküvő előtti időszakban, amikor meg kellett volna ismerni?

Ha ilyen volt, miért mentél hozzá?

Ha meg nem ilyen volt, hanem MELLETTED lett ilyen, gondolkoztál rajta, miért?

2012. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Tök mindegy milyen férj, az a klényeg, hogy a feleségével kiegészítsék egymást. Ismerek 2 ilyen házaspárt is(8éve együtt vannak, 30 éve együtt vannak boldogságban.)

Nálunk pont fordítva van,a férjem irányít és kezeli a pénzt. Nem hiszem, hogy uralkodna felettem. Egyszerűen én nem értek hozzá és nem is akarok pénzzel foglalkozni. Mégis együtt vagyunk 7éve. Szóval lehet egy papucs, a feleség meg domina, de így egészítik ki egymást. Ha nekem egy papucs férjem lenne, nem jutnánk 1ről a 2re és nem maradna pénzünk már hónap elején sem.

2012. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A pénz kezelése csak egy dolog, itt a parancsolgatás és az irányítás a lényeg. Normális párkapcsolatban is lehetséges, hogy csak az egyik legyen a "kasszás", mert ő tudja jobban, hogy kell beosztani a bevételt. Ilyen párok a nagyobb kiadásokat azért közösen döntik el és általában mindenkinek marad némi saját pénz, amit szabadon költhetnek. Ehhez nem kell parancsolgatni.
2012. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!