Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férj az szerintetek,...

Milyen férj az szerintetek, ahol a családban a nő irányít mindent, parancsolgat, pénzt kezel?

Figyelt kérdés
Ő meg csak helyesel. Ismertek ilyen családokat?
2012. júl. 31. 15:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pedig ez a barátom nem ilyen tutyi-mutyi típus, ilyenné tette a nő. Amíg nincs a közelben teljesen jól érzi magát, felszabadult, de ahogy jön az asszony, mindennek vége.
2012. júl. 31. 15:44
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha valamit akar venni, úgy kell pénzt kérnie tőle, a fizuját is elveszi. Annyit kap reggel, hogy kaját tudjon venni magának.
2012. júl. 31. 15:45
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Várjunk... tehát adott egy nő, aki zsarnokoskodik, és adott egy férfi, aki ezt elszenvedi. Az itt válaszolók többsége szerint a férfi a hibás, mert hagyja. "Papucs".


Nem úgy lenne a normális, ha egy kapcsolatban FEL SEM MERÜLNE, hogy egyik vagy másik félnek küzdenie kell a "hatalomért", hanem mindenki magától tudja, hogy meddig az elég, és nem akarja magához ragadni az irányítást? (Kicsit olyan, mint amikor valakit megvernek, és ő lenne a hibás, mert hagyta.)


32/N

2012. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

És azt a barátod mondta, hogy elszedi tőle a pénzt, vagy te/ti így látjátok? Mert én is "elszedem" a pénzt (mondjuk soha nem kértem, nem is utaltam rá, magától adja ide) és csak minimális összeg van a vőlegényemnél. Mert ha én osztom be van mit enni a hónap végén, ha meg ő osztaná be akkor a második héten már nem lenne kenyérre sem.

Amúgy csak azt lehet irányítani aki hagyja. De normális párkapcsolatban a felek megbeszélik a teendőket és úgy döntenek. Nem egyedül. Jó esetben nem alá-fölérendeltség van, hanem egyenrangú felek.

Amúgy ismerek olyan családot, ahol van irányító meg bólogató fél, de gondolom ez nekik így jó, mert nem 1-2 éves kapcsolatról van szó. Viszont az sem abnormális, hogy adott dologban az egyik fél tud jobb döntést hozni, így rá van hagyva az a kérdéskör, míg a másik másban jó, ha megvan az egyensúly.

2012. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Papucsférj.Az ilyenek mellé egy nagydarab tésasszony való.Ismertem ilyen párokat.A férfi egy kis vékony nyüzüge volt,a nő pedig egy nagydarab,izompacsirta állat.A pasi egész nap csak ült a sarokban csendesen,a nő meg a társaság közepe volt,neki volt a legnagyobb hangja.Amikor elmentünk velük valahová,mindig a férj vezetett,hogy a barátnője tudjon inni.Elég viccesek voltak.A másik papucsember,akit ismerek,az az én barátom volt.De nem tartott sokáig a kapcsolatunk,mert nekem nem erre van szükségem.Számomra semmi vonzó nincs egy ilyen férfiban.Azért mégiscsak nő vagyok...
2012. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk én (a nő) kezelem a pénzt, mert a párom kicsit elszórós fajta. De a döntéseket ketten hozzuk meg. Ezt szerintem ne keverd ide.
2012. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!