Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
99%
Valakivel biztos volt, ha veled nem.
2012. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
98%
Elég gyanús.
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
29%
És ha szexuális nem is, érzelmi biztos. Ami a leírtak alapján a te hibád is.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
93%

Hát, gyanús.

Azért megnézném a "brutálisan ronda" nőt.

2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
99%
Az én drága férjem is pontosan ugyan ezeket csinálta... és kiderült,hogy igen,szexelt is, nem is egyszer,nem is egy nővel. Remélem nálatok nem ez a helyzet! Viszont kísértetiesen hasonlít a mi story-nkra.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
27%
Az a másik tud valamit, amit te nem.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
86%
Hat a leirtak alapjan itt volt valami hiaba ronda a no..a pasik igenytelenek nok teren sokszor:( En magambol kiindulva amikor titkolnivalom volt akkor ugyanezt csinaltam mindent kitoroltem sms hivasnaplo..sot ha csak baratok akkor miert titkoltja?? Vagy miert irta a ferjed,hogy ne hivja..sajnalom de en az eletemet ratennem,hogy megcsal-t...Tegy ugy mintha 100 tudnad es ne hagy ,h elbizonytalanitson..de ha terhes vagy akkor inkabb ne idegeskedj most majd utanna jol verd fejbe miutan megszultel..sok pasi akkor csal amikor feleseg terhes ez viszont gusztustalan...
2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
83%
Linkelj már be egy fotót, amin egy hasonlóan ronda nő van! Én is kíváncsi vagyok.
2012. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez elkeserítő, hogy ilyenek vannak. :(

Komolyan, az a pasi, aki képes megcsalni a nejét mikor az terhes... pfff... Az ilyennek le kellene vágni a micsodáját. :)

2012. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 A kérdező kommentje:

Én magam nem láttam a nőt, de több elmondás alapján így írták le: kb. 160 cm magas, 80 kiló, 40 éves, hiányos/rohadt fogazatú, alul hurka-felül hurka, nagy mellű... Ezt mondta róla a férjem is.

Nem vagyok én sem tökéletes, de szépek a fogaim, arányos testalkatú, ápolt nő vagyok.

Állítólag a nő azt mondta a férjemnek hogy le akar feküdni vele, ő meg visszautasította.

Sok a nyitott kérdés előttem.

Beszéltem a nővel is, kértem hogy találkozzunk, ha nincs takargatnivalójuk, akkor nincs mitől félnie sem, amúgy sem vagyok verekedős alkat, terhesen meg pláne nem. Azt sem tudta hogy terhes vagyok. Ha olyan sokat beszélgettek, hogy nem került szóba??? Ráadásul tavaly év végén házasodtunk össze sok évnyi együtt élés után. Most akkor hogy is van ez?! Beleőrülök!

2012. júl. 26. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!