Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítottam rá mégis rosszul...

Számítottam rá mégis rosszul esik? Jogos az érzésem?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt a szülinapom.Vártam hogy a volt barátom írjon akivel nem veszekedéssel váltunk szét.De nem írt nem köszöntött fel.Számítottam rá még is azóta fáj és rossz.Jogos az érzésem?Természetes ez ilyenkor?
2012. aug. 1. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfelejtette?
2012. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok, miért köszöntsön fel?
2012. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem veszekedéssel váltatok szét, még nem jelenti, hogy barátok maradtatok.

Én sem díjaznám, ha a barátom az exét felköszöntgetné.

2012. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztosan nem felejtette el.De valahol érthető de nekem ez fáj és rossz már napok óta ezen gyötrődöm h ennyire semleges vagyok már neki.
2012. aug. 1. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

1, Boldog szülinapot :)

2, Én is hétfőn ünnepeltem a szülinapomat :)

3, Nem jogos az érzés :( Ha vége van, akkor vége van minden szempontból. Ez innentől már nem udvariasság kérdése, próbáld elfogadni a helyzetet. Talán reménykedsz még a kibékülésben....?! De ez csak költői kérdés vala...

2012. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Békülésben nem reménykedem csak érzek még valamit iránta.Egyébként Boldog szülinapot neked is.
2012. aug. 1. 19:43
 7/8 omba ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért nem küldött, mert tudja, hogy érzel még valami iránta, tart attól, hogy félreértenéd /félremagyaráznád.

Én küldök sms-t a volt feleségnek, pedig csúnyán, hülyén váltunk el, - szóval nem tartok tőle, hogy többet lásson benne, mint egy udvarias gesztust!

2012. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jogos, hogy fáj hisz ha együtt jártatok és az alatt ezt elvártad tőle. De ha nem vagytok együtt már nem köteles téged felköszönteni.
2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!