Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul esetleg...

Jogosan esik rosszul esetleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
Èn mindkettőt érzem! Párommal sok a vita, nem megyünk sajnos sehová mert nincs pénz de én megelégednék a sétával vag biciklizès ne talán kocogás de ő semmit nem akar! Nem lakunk együtt de sokat vagyunk együtt na ès 1hónap múlva megy külföldre melózni! A pláne hogy ma ment a mamájához, őt kierőszakolja sètálni ráadásul ma is kicsinosította magát de mikor hozzám jön egy finom illatot nem érzek rajta, nem fürcsizik le előtte a haját sem zselézibe ès ma meg igen! Nekem rosszul esik.
2012. aug. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a mamájához ment?
2012. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a mamájához xDDDDD
2012. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos mert felhîvtam és hallotam a papi hangját!
2012. aug. 1. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Tutira a papi volt?:D
2012. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
érdekes hogy a mamája jelent neki annyit hogy kicsinosítja magát neki te meg nem.Ha neked már nem akr tetszeni.Szerintem nagyon biztonságban érzi magát a kapcsolatotokban.Azt gondolja már nem kell teperni nem kellenek programok.Lusta a drága.Vagy unja a fejed.:(
2012. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a mamájához ment, és neki kicsinosítja magát, ez egyrészt furcsa, másrészt úgy tűnik te nem vagy neki elég fontos. Ha több éve házasok lennétek is azt mondom, hogy igenis adjon már magára, főleg ha más kedvéért képes megtenni. Mindig ilyen volt veled, vagy csak egy ideje?
2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!