Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg annyira szereti a macskát, hogy azért szeretné, ha mindent együtt csinálnának. Ezt én nem találom olyan nagy problémának, mi lenne ha mindezt egy fiúval csinálná?

Szereti a háziállatát, mi ezzel a baj? Én inkább örülnék neki, hogy felelősséget vállal érte és törődik vele, más gyerek csak kisírja magának a háziállatot, de le sem sz@rja.

2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
100%

Velem még pisilni is bejön a cicám. Én azért kaptam, mert anyukám rengeteget dolgozott, és egyedül voltam. Szeretem, valakin "kiélhetem" magam, amíg nincs más, akit szeretgethetek. Ő is szeret engem, mert CSAK, mert én én vagyok, mert etetem. Hozzám bújik, velem alszik, nekem dorombol csak. Engem megnyugtat.

Téged ez miért zavar?

2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért idegesít ez téged. Nem hogy örülnél h ennyire odafigyel a macskájára. Biztos felelősségteljes. Örülj inkább neki. Azzal meg nem ártanak senkinek h követi mindenhova a cica. A macskák ilyenek. Ha sok szeretetet kapnak akkor nagyon tudnak ragaszkodni.
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány?
2012. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért zavar. Én is detto így voltam a macskámmal, mikor egyedül laktam. Ráadásul neki volt kiskorában egy szembetegsége, így hajnali kettőkor is felkeltem hozzá, hogy leápoljam.... nos Cicus ezek után annyira ragaszkodó volt, hogy mikor zuhanyoztam bent volt a fürdőben, vagy a kád szélén mászkált, vagy a mosdóban csücsült,ha pisilni mentem ő is jött, és ő is tette a dolgát (ott volt az alomtálja), reggel fél hétkor mikor a vekkerem ébresztett s nem keltem fel rá, akkor addig nyalogatott, dorombolt míg fel nem keltem :DDD


Szerintem tök jó pofák :)

2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 A kérdező kommentje:

Nekem már soknak tűnik, amit művel a macskával. Én alapból nem szeretem az állatokat, csak a lányom hisztizett már vagy két éve, hogy neki kell egy cica. És most, hogy elköltözött az apja, vettem neki egyet, de gondoltam én arra, hogy ott lesz a macska és kész, nem kéne folyton egymáson lógniuk, nem egészséges sem a macskának, sem a lányomnak.

Meg velem nem is beszél azóta, mióta a macska itt van. Kérdezek tőle valamit, letud egy két szóval. Meg mindig mutogatja a képeket, hogy "Nézd már milyen édes!" Már vagy kétmillió képet csinált a cicáról.

2012. júl. 30. 12:49
 7/120 A kérdező kommentje:
15 éves.
2012. júl. 30. 12:50
 8/120 anonim ***** válasza:
37%

Ha emiatt elhanyagolja a barátait és a korábbi hobbijait, akkor nem normális.

Egyéb esetben nincs ezzel gond szerintem, bár én sem csinálnám.

2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 anonim ***** válasza:
95%
15 éves. Inkább pasikat hordjon fel mint a többi kórtársa?? Pláne h elköltözött az apja. Így biztos könnyebb neki és legalább nem keveredik balhékba. Az meg hülyeség h nem egészséges. A macskának nagyon kell a szeretet a gyereknek meg nem lesz tőle semmi baja. Sőt. A macska jelenléte nyugtató hatású.
2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 anonim ***** válasza:
96%
Szereti a macskáját, ennyi. Nem értem, miért idegesítő ez, bár azt se, hogy lehet nem szeretni az állatokat, mindegy... Egyébként mi van abban, hogy bemegy a fürdőbe? Inkább örülj, hogy a lányod boldog, a macskának meg olyan gazdája van, amilyet minden cica érdemelne.
2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!