Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen, összejönnétek egy...

18 évesen, összejönnétek egy 30 éves sráccal, aki a tesótok haverja volt? Mellesleg nagyon kedvelem, és nem a szexre hajt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 23:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
81%

Arra nem gondolt senki, hogy valaki azért nem élt, mert éveken, esetleg egy teljes évtizeden át gürcölt, hogy megteremtse magának azt az egzisztenciát, amit itt sok elkényeztetett csemete megkap a szüleitől?


Miért lenne törvényszerű, hogy egy 30 éves már családot akar? Lehet, hogy csak be szeretné pótolni az elvesztegetett fiatalságát. És itt most nem az egyéjszakásokra gondolok.

2012. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Te viszont a szexre hajtanál :) Menj csak bele nyugodtan, legalább megtudod milyen az, ha valaki tényleg tud szeretkezni, szexelni. Semmit sem veszítesz, csak akkor, ha meg sem próbálod.
2012. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem jönnék ösze sehány évesen semmilyen sráccal, és ebből a szempontból nem érdekel az sem, hogy te mennyire kedveled.

Kizárólag lánnyal vagyok hajlandó összejönni.

2012. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva nem, de 18 éves vagy, felnőtt (jogilag), azt csinálsz, amit akarsz. Egy próbát megér, de ne éld bele magad nagyon, nehogy aztán összetörje a szíved. Gondolom szűz már nem vagy, a szex rád is rád fér mint minden egészséges emberre, ha más nem, lesz néhány jó éjszakád, majd elbúcsúztok, te pedig levonhatod a következtetést, hogy mégis a szexre hajtott. De nem biztos, hogy érdemes felrúgni miatta egy kapcsolatot, kivéve, ha akkor is felrúgnád, ha nem lenne a láthatáron senki más.
2012. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

"és nem a szexre hajt"


Téged jó könnyen lehet hülyíteni :D

2012. aug. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

És ha tényleg nem a sexre hajt??Miért kell rögtön ezzel jönni...


Amúgy igen a válaszom.Megpróbálhatod mennyire fog műköndi.

2012. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre jól gondold meg. Annyira más életszakaszban vagytok, egy idő után nagyon fárasztó tud lenni lenni az, hogy ő már nem pörög ezerrel, állandóan beszól ha te jól szeretnéd érezni magad, vagy elmenni egy nagyot őrjöngeni (jó értelemben persze :)). Állandóan azt reklámozza, hogy mennyire tud imádni téged- ez érzelmi zsarolássá szokott fejlődni sokszor, és a boltban nem tölthetsz el fél órát anélkül, hogy agyzsugorkát ne kapna a saját fantazmagóriáitól, hogy éppen most kivel-hol csalod. Tudom mit beszélek, ebben vagyok benne most O.o. Azon is elgondolkodnék, hogy egyedülálló 30 évesen, ez tényleg csupán a rajta kívül álló tényezők függvénye, vagy lehet nem stimmel vele valami?
2012. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta gáz lehet az az ember,30 éves aki 18 éves lányokkal kezd,akik még egy csomót fognak változni és hozzá képest még kislányok,ott a tojásháj a fenekükön.Szerintem csak duugni akar,meg dicsekedni utána.Annyira más szinten álltok érzelmi fejlettségben,meg tapasztalatokban,hogy ez így elég érdekesen nézne ki.Vagy ő van alacsony szinten a korosztályához képest,vagy te vagy fejlettebb a korosztályodnál.Persze mindenki ezt állítja magáról...
2012. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, de összejönnék vele, és az sem érdekelne, ha a szexre hajtana. Habár nekem már a helyzetem, még tapasztalatlan vagyok kb. mindenben.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: összejönnék. Ha már változtatáson gondolkodsz a kapcsolatodban, akkor az már veszett ügy. Kilépsz, újat kezdesz, és ha tényleg annyira tud szeretni, még jól is jársz vele. A korkülönbség pedig nem minden, át lehet hidalni, ha képesek vagytok kompromisszumokat kötni.

2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A negatívoknak üzenem, hogy nem mindenkinél a szex az első, kétlem hogy a barátjának a húgát csak dugni akarná , ebben azért bízok, és bár kicsit össze vagyok zavarodva, majd meglátjuk hogy alakul :)

2012. aug. 5. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!