Ez milyen érzés?

Figyelt kérdés
vam egy srác, szoktunk neten beszélgetni. láttam néhány képét és teljesen unszimpi. Nem mert ronda, hanem egyszerűen taszít. De mégis most nem beszéltünk egy hétig és nagyon várom h dumáljunk. Mit gondoltok ez csak azért van, mert élvezem h tudom h tetszem neki, vagy mert vonzódok hozzá? valaki átélt hasonlót?
2012. aug. 3. 18:30
 1/4 Doruss ***** válasza:
Lehet, hogy rossz első benyomást tett rád a képe és abból jött ez, hogy nem szimpi - ilyen nekem is volt már, és általában be is igazolódott, hogy nem szimpatikus alak. Bár nem hiszek semmiféle természetfeletti dologban, azért az ilyen megérzésféléknek szerintem van jelentősége. Egyébként én személy szerint azért nem szeretek neten ismerkedni, mert sok olyan emberrel találkoztam már, akivel chatelni tök jó volt, aranyos volt, jófej, de élőben nulla. Hogy mit érzel iránta, azt igazából csak akkor tudod meg teljesen világosan, ha találkozol vele. De azért vigyázz.
2012. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy ismerősömnek a lakótársa és voltam náluk akkor látott, de én nem láttam őt....
2012. aug. 3. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak azért élvezed a beszélgetést, mert tudod, hogy bejössz neki. volt velem is ilyen.
2012. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,uralkodó vagy.Ilyenek a nők szeretnek játszani a férfiakkal.Tetszik,hogy átverheted,mert ezzel ő is azt hiszi,neked is szimpatikus,amikor te tudod,hogy taszít.Remélem nem múltál még 20 mert még változhatsz.
2012. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!