Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha megtehetnétek...

Férfiak, ha megtehetnétek akkor eltartanátok a feleségeteket?

Figyelt kérdés
Tehát ha lenne egy jól fizető munkád amiből simán megélhettek mindketten gond nélkül, akkor örülnél annak ha a feleséged (avagy a nő akit szeretsz) otthon van és nem jár el dolgozni? Vagy akkor is menjen dolgozzon? Vagy rábíznád hogy ha akar dolgozik, ha nem akar akkor nem? Mit gondolsz erről?
2012. aug. 3. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A válaszokat olvasva most aztán érzem rosszul magam :(

Én nő vagyok,de sajnos a párom tart el.(kapok kis támogatást,de az elmegy kajára)

Páromnak is mondom,hogy segítsen munkát találni(sok az ismerőse)de ebben a kis városban semmi nincs.Mondtam,hogy akkor ki kéne menni külföldre,de ő azt mondja,nem ér annyit az egész..majd lesz valami...Eddig ahol dolgoztam,az is csak 4 órás volt :( Felét meg elutaztam a fizunak...

2012. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, de te legalább akarsz dolgozni! Ha a párodat ennyire nem zavarja, akkor meg semmi baj nincs vele. Manapság sokaknak nagyon nehéz munkához jutni, szóval nem te vagy a ritka eset, sokan vannak így. És munkanélküli férfiakat is támogat anyagilag a feleségük, szóval itt nem te vagy a hibás.
2012. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
8 évig én tartottam el a feleségem. méghozzá örömmel! ugyanis ő, amíg én melóztam, rendben tartotta a házat, finom ételekkel várt haza. Nem egész nap a műkörmösnél meg a fodrásznál ült és járta a város butikjait! Ma már mint Jósnő dolgozik, és jobban keres mint én..
2012. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Jósnő, nem is rossz ötlet, hülyék mindig vannak és szívesen fizet bárki azért, hogy róla beszélgessenek. Hmm...lehet én is belevágok :)
2012. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként, ha lenne egy gazdag férjem, még inkább tanulnék nyelveket, és otthon megtanulnék pl. varrni, ruhákat terveznék... az ilyen kreatív munkákat szívesen csinálnék, sőt, lehet még egy bussiness-t is csinálnék...

De Mo-n a gazdag férfiak a legsóherebbek.

2012. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
azért mert jósnő, nem ver át senkit! ő nem kókler, mint sokan! azért ez nem így működik. 15 éve forgatja a Tarot kártyát! 3 napos terhes volt a sógornőm (akinek persze fogalma sem volt semmiről), mikor ő már megmondta hogy terhes! mindent lát! azt is amit nem akar az ember...de ha valaki valóban ért a szakmához, az mindent tud..nem csak a jót, ahogy sokan csak azt szeretnék hallani!
2012. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Sok válaszadót nem értek. Jómagam mindig eltartottam a barátnőimet, szerintem ha a férfi megteheti ez így van jól. A nő elsődleges feladat a családcentrikus magatartás,később gyereknevelés. Számomra az a nő a legnőisesebb amely megteremti számomra az otthont ( nem minden nő mellett érzed magad otthon a saját lakásodban, míg van olyan akihez ha egy szállodai szobába mész haza akkor is otthon érzed magad ) és nagyon nagyon mély érzéseket tud életre kelteni a kapcsolatunkban. A munkát egy nő életében inkább a társadalmi élet miatt látom fontosnak, hogy később a nő ne legyen depressziós az egyedülléttől.
2012. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel a kérdéssel, hogy vannak olyan élethelyzetek (munkanélküliség, gyereknevelés), amikor egy nő a férje segítségére szorul. Ilyen esetben nyilván nem kérdés, hogy támogatom a páromat és segítem, amiben csak tudom.


Vannak viszont olyan nők, akik teljesen agyhalottak, a pénzköltésen és a semmittevésen kívül semmire nem képesek. Egy ilyen nőt nyilván nem tartanék el, de nem is venném feleségül. :D

2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!