Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bár megtehetném hogy veszek...

Bár megtehetném hogy veszek márkás ruhát, mégis turkálok. A családom emiatt folyton b. szogat, igazuk van?

Figyelt kérdés

Szeretek válogatni, szeretem hogy olyan ruhám van ami másnak nincs. A munkahelyemen nem tudják, mindig megdicsérik az "új" ruháimat.


Tényleg nagyon gáz ez?


2012. aug. 5. 19:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
az a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben:)
2012. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mi is turiból vásárolunk és rengetegszer dicsérik hogy de jól néz ki. És legalább nem jön szembe veled a ruhád az utcán :)
2012. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Jómódúnak lenni nem azt jelenti, hogy szórni kell a pénzt, mert akkor a pénz sem tart sokáig.


Olyan ruhát kell venni, amilyen tetszik. Nekem is van olyan, hogy 10-20 boltot is végigjártam, aztán egy turkálóban kaptam negyedannyiért egy sokkal jobb ruhát. Akkor lennék hülye, ha nem vettem volna meg! :)

2012. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én vateráról vásárolok. vannak köztük márkások kevésbé márkások, de legalább olcsó.
2012. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak angol használt ruháim vannak.Akár merre megyek mindig betérek legalább 1-2 boltba. Mire haza érek legalább 2 zsák ruhát cipelek a hátamon. Még az a jó hogy nincs vám :)
2012. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meglepődnél milyen emberek járnak turiba......doktornők, ügyvédfeleségek...nem azért mert nem tehetik meg, hogy márkásat vegyenek, hanem mert egyedit szeretnének. Ahogy én is!
2012. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pl. a london shop-ok kifejezetten jó turik, nem akármilyen turik is vannak ám :)
2012. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a turikat :) Ha te is, vásárolj ott, senkinek sem fáj, hidd el :)
2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Imádok turiban vásárolni. Állandóan dicsérik az én "új" ruháimat is, hogy milyen csinos, biztos drága volt.


Ha neked jó, akkor vásárolj ott! :)

2012. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaaaj, dehogyis! imádok turiba járni, csak ott veszek ruhát! :) havi 10 rugóm legalább rámegy, de butikban ennyiért max 2dbot vehetnék, szóval máris jobban jártam :) így meg két hatalmas zsáknyi ruhát hazavihetek, és már lassan nem fér el a szekrényben :)


mindenki dicsér engem is, kérdezgetik hol vettem. ilyenkor teljes büszkeséggel mondom, hogy turiban, és kb 500ft volt :) mivel kilós, így nem tudom a pontos árat :)


ha már valaki elismeri, h jó cuccban vagy, onnantól nem szégyen a turi, mert gondolom azért mondja, mert igényes, szép darab.


inkább legyen rád büszke a családod, hogy nem szórod a pénzt olyanra, amit olcsóbban is megkapsz. anyám hozzám jár ruhát kunyerálni, mert mindig a legjobb darabokat fogom ki :)

2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!