Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek házasság lett a távkapcsolatból? Mesélnétek nekem erről?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok most keseredve, 1 hetet töltöttem a barátommal, és annyira, de annyira jó volt, hogy az hihetetlen. Most megint 1 hetet külön, aztán megint 1 hetet együtt, de ez még jónak mondható, ha kezdődik a suli, akkor megint "csak" a hétvégék maradnak...

Olyan rossz, hogy most nem bújhatok mellé, nem vele alszom. Kíváncsi vagyok másoknak hogy sikerült ezt megoldani, hátha feldobódom kicsit:)


2012. aug. 5. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát házasság egyelőre nincs, de van egy 3 éves kisfiunk :) Én baranya megyei voltam, ő pesti. Nem suliba jártunk hanem dolgoztunk, ezért egész heteket nem is tudtunk együtt tölteni soha, csak max 3-4 napokat, de volt olyan is, hogy este jött hozzám, reggel ment is vissza. Borzalmas volt, alig tudtuk kivárni hogy újra találkozzunk. Persze telcsiszámla az egekben, ahogy lehetőség volt rá msn... senkinek sem kívánom ezt a fajta várakozást/vágyakozást. 7 hónapig ment ez így, akkor felmondott és leköltözött hozzám. Már 5 éve együtt vagyunk és minden rendben köztünk, igazi kis család lettünk hárman :) Remélem picit sikerült feldobni a kedved a történetünkkel :) Kitartás!

2012. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nektek összejött!:) Félek picit, hogy ha majd összeköltözünk, kiderül, hogy mégsem illünk össze, mert hát lakva ismerszik meg az ember. Pedig amúgy ha együtt vagyunk a legnagyobb probléma, hogy nem azonos filmeket, meg zenéket szeretünk, inkább a távollét, meg a másik hiánya hozza ki belőlünk (inkább belőlem) a hisztit.

Mi már 2 éve csináljuk, és van hátra legalább 1, de egyre nehezebb.

Nektek viszont sok boldogságot!

2012. aug. 5. 22:32
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig éltünk távkapcsolatban, egyetem miatt (a szokásos: egyik szak nem volt a másik városban...) Szóval 2 év kapcsolat után, 3 évet távkapcsolatban húztunk le, most szeptemberben költözünk össze, nagyban tervezzük a közös életünket, eljegyzést, családot, mindent...


Én már akkor azt mondtam, ha ezt a 3 évet kibírjuk, akkor mindent :) És kibírtuk, hát most kezdődik a tánc. Ne add fel, van remény:)

2012. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lett kivehető, szóval, most 5 éve vagyunk együtt. Egyébként általában hetente-kéthetente találkoztunk, vizsgaidőszakban meg kuss volt...de kitartottunk és hiszem, hogy jobban tudjuk értékelni az együtt töltött időt, mintha egyből az ölünkbe hullott volna. Éppen ezért értékes nekünk, egy együtt töltött délután, és ezért még értékesebb az összeköltözés is.


22-L

2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nálatok is 3 év lesz sacc per kb. na üdv a klubban:) és sok siket, kitartást :)
2012. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mi is tervezgetünk, de ilyenkor nagyon távolinak tűnik...:)

Akkor nektek már nincs sok hátra, kitartás, és sok boldogságot!!:))

2012. aug. 5. 23:04
 7/16 anonim ***** válasza:

1200km volt köztünk. Interneten ismerkedtünk meg. (Nem társkereső, hanem egy fórumon, ahol beszélgetni kezdtünk.) Minden nap órákat beszéltünk, majd legjobb barátai lettünk egymásnak. Fél év után találkoztunk 5 napra. Aztán 9 hónapig megint csak internet, de napi szinten órákat. Aztán egy hétre találkoztunk, és onnantól kezdve 3-4-5 havonta taliztunk egy hétre. Így telt el 3 év.

A 7. találkozás az eljegyzés volt, a 8.-nál az ő országában bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz, a 9. találkozás volt az esküvő.


Évek óta házasok vagyunk, és nagyon boldog vagyunk.


A lényeg, hogy mindig legyetek kapcsolatban, és tessék sokat beszélgetni. Csináljatok napközben képeket, és este osszátok meg egymással. Így jobban el tudjátok képzelni, hogy mi történt a másikkal.

Tervezzétek a jövőt. Ez is könnyebbé teszi a várakozást, hogy tudjátok mire vártok.

És legyen napi rutinotok. Hiába vagytok távol egymástól, legyen mindennap egy időpont, amikor mindketten online vagytok.

Persze nem mondom, hogy könnyű, és leányálom, de megoldható, és kibírható.

2012. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"A 7. találkozás az eljegyzés volt, a 9. találkozás volt az esküvő."

Ha valami beteges, akkor ez az. Broáf!


Na meg a másik, aki 17 évesen már leköti magát egy életre. Aztán majd 2 gyerek után rájön, hogy még ki sem élte magát... Pf.

2012. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem mintha köteles lennék magyarázkodni, de mint írtam is, napi kapcsolatban voltunk 3 évig.


De tudod mit? Az idő, és a házasságom engem igazol.

Te csak filmekben látsz olyan életet, amiben én benne vagyok.

:))))))

2012. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7: Mi is minden nap beszélünk, megvannak az időpontok, amikor mindketten gépnél tudunk lenni, illetve napközben is írunk egymásnak, ha úgy alakul. Tök jó, hogy így egymásra találtatok, sok boldogságot!

#8: én így is ki tudom élni magam, nincs rá igényem, hogy a fél várost meglovagoljam, és gyanítom, hogy x év múlva sem lesz. Bulizni eljárok így is, a barátnőimmel is találkozom sokat, tehát szerintem semmiről nem maradok le.

2012. aug. 6. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!