Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megromlott a kapcsolato...

Nagyon megromlott a kapcsolatom Édesanyámmal. Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szüleim 7 éve elváltak.. Édesanyám akkor még nem volt ilyen.. Az új férje viszonylag elég agresszív, szeret engem feleslegesen baszogatni.. (Tudom, azt gondoljátok, hogy megvan az oka.. de én mindent megteszek hogy ne legyen.. de Neki nem lehet eleget tenni...) Anyám most már ugyan olyan agresszív, ingerlékeny lett mint a nevelőapám... Ha a postás 2x csenget, akkor nyomorék, ha valaki fékez előtte nyomorék, akinek rossz állása van selejt.. Tudom, hogy Ő nem ilyen, ne is értsétek félre.. Ő nem ilyen agresszív, magának való ember.. De akármit csinálok rossz.. Mindent megtesz értem/értünk, de én ezt nem tudom elviselni.... Komolyan, nem vagyok szemtelen, tisztelettel állok Hozzá, hozzájuk.. Mit tudnék csinálni?

Előre is köszönöm! 16/F



2012. aug. 6. 16:00
 1/1 okoska31 ***** válasza:

anyukáddal beszéltél már erről?


Ha mást nem, akkor esetleg opció lehet - persze attól függően, hogy milyenek ott a viszonyok, hogy apádhoz költözöl.


de én először beszélnék vele.

2012. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!