Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak nekem van...

Ugye nem csak nekem van paraszt anyósom és apósom?

Figyelt kérdés
Mindkettő alkoholista,mi szépen élünk ők mégis állandóan piszkálnak.8éves gyerekem van,nem engedem hozzájuk mert azt mondta utálja a gyereket és szájon is vágta.Nem beszámíthatóak ölik,verik egymást,minket hívogatnak zaklatnak.Egyszerűen utálom őket.
2008. máj. 8. 18:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én épp perelem az anyósomat! Ne keseredj el, próbáld kizárni az életetekből. Ne azzal foglalkozz, hogy mit mond, hanem azt nézd meg, hogy KI mondja! Mióta én ezt betertom sokkal könnyebb az életem. Pedig a férjemet minden egyes alklommal megpróbálja manipulálni.

Csak abban bízhatunk, hogy mi nem leszünk ilyenek...

2008. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósomék nagyon kedves, kulturált emberek, saját lányukként szeretnek engem, úgyhogy szerencsésnek érzem magam. Persze ez nem mindig volt így: mikor összejöttünk a párommal, anyósom tűzzel-vassal tiltott minket egymástól, mert annyira elütöttem az általa megálmodott "ideális menytől", mint külsőre, mind belsőre, mint származásra. Végül persze bebékélt, és egy év után a pofavágásról is leszokott. :)
2008. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én "anyósom" tök jófej :)) Minden nap hív hogy hogy vagyok, hogy van az ő kis tündéri kislánya (aki 27éves és a barátnőm) .. ha kell valami akkor mindig segít, mindig jön takarítani is ha nem vagyunk itthon. ilyen korrekt anyóst kívánok minenkinek.. :))
2008. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is egy szemét...

Önző módon csak a saját boldogságát hajszolja és nem veszi észre hogy tönkretette az egész családját. Nemrég megpróbált anyagilag is ránk szállni (segítsünk a kölcsönben hogy az új pasijával új házba költözhessen), de én ezt már nem hagytam és most jobban gyűlöl, mint valaha... Kitiltott a házából, de ennek igazából örülök, mert így nem kell látogatnom többet...

2008. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!