Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok "beteg"...

Szerintetek én vagyok "beteg" vagy túl hangos a vészcsengő? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy van egy nagyon aranyos barátnőm.Családja van,nekem is.Sajnos ő férjével nagyon nagyon rosszul él,de még nem tud hova menni,hát marad és tűr.A férjem akivel nekem viszont annál jobb a kapcsolatom,nagyon sajnálja és többször mondogatja,hogy a legszívesebben magunkhoz költöztetné.A baráti kapcsolatuk egyre szorosabbá válik többször átmegy a barátnőmhöz egy cigire kávéra,amikor a férj dolgozik,én a minap nagyon kiakadtam és szóltam neki,hogy ez nekem nagyon nem tetszik.Erre kiakadt,hogy beteg vagyok,ha azt gondolom megcsal és pont a barátnőmmel..? stb.Ma a férjem vitte be a városba reggel autóval,majd jön a barátnőm a mi autónkkal,hogy odaadta a férjem és majd ő bemegy érte,ha végez a munkahelyén.A barátnőmön combnál felvágott szoknya volt,pedig soha nem öltözik kirívóan.Én benne vagyok a házasságomban ami valóban jó buli jó együtt és tudom,hogy nem akar megcsalni,de hülye sem vagyok és tudom miként működnek a férfiak a 3.babánkat várom boldog vagyok,de most iszonyúan dühös és hatalmas patáliát fogok csapni,de nem is tudom,hogy van-e miért?!

Ti külső szemmel,így leírva,hogyan látjátok?


2012. aug. 7. 14:30
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Mindig meglep a női összefogásban rejlő ERŐ!Amit tőletek kaptam,így látatlanul,idegenül,esküszöm felér egy házasság jó néhány évével :)

Nem tudom történt-e valami köztük,az tény,hogy elkezdődött és remélem még mindegyikünk idejében kapott észbe.A férjemtől konkrétan azt kértem,ha elvileg nem történt semmi,akkor soha ebben az életben nem akarok tudni róla,ha mégis.Tiszteljen meg az áldott tudatlansággal,mert ez a minimum amit megérdemlek.Csak remélni merem,hogy elfelejtjük ezt a "kellemetlen affért",és éljük tovább az életünket,mert a gyerekek a legfontosabbak!!

2012. aug. 11. 09:06
 42/42 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből drukkolok, hogy felejtsétek el ezt az affért, de ez számodra biztosan nagyon nehéz lesz, a bizalmat a férjed irányába újra érezned kell! Erre készülj fel, hogy nagyon nehéz, de kívánom, hogy sikerüljön!
2012. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!