Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok "beteg"...

Szerintetek én vagyok "beteg" vagy túl hangos a vészcsengő? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy van egy nagyon aranyos barátnőm.Családja van,nekem is.Sajnos ő férjével nagyon nagyon rosszul él,de még nem tud hova menni,hát marad és tűr.A férjem akivel nekem viszont annál jobb a kapcsolatom,nagyon sajnálja és többször mondogatja,hogy a legszívesebben magunkhoz költöztetné.A baráti kapcsolatuk egyre szorosabbá válik többször átmegy a barátnőmhöz egy cigire kávéra,amikor a férj dolgozik,én a minap nagyon kiakadtam és szóltam neki,hogy ez nekem nagyon nem tetszik.Erre kiakadt,hogy beteg vagyok,ha azt gondolom megcsal és pont a barátnőmmel..? stb.Ma a férjem vitte be a városba reggel autóval,majd jön a barátnőm a mi autónkkal,hogy odaadta a férjem és majd ő bemegy érte,ha végez a munkahelyén.A barátnőmön combnál felvágott szoknya volt,pedig soha nem öltözik kirívóan.Én benne vagyok a házasságomban ami valóban jó buli jó együtt és tudom,hogy nem akar megcsalni,de hülye sem vagyok és tudom miként működnek a férfiak a 3.babánkat várom boldog vagyok,de most iszonyúan dühös és hatalmas patáliát fogok csapni,de nem is tudom,hogy van-e miért?!

Ti külső szemmel,így leírva,hogyan látjátok?


2012. aug. 7. 14:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem is ez a"barátnő" egy szemét ribanc. Koptasd le, a férjeddel meg ülj le beszélgetni, mint egy gyerekkel. Szerintem csak élvezi, hogy ez a nő körülzsongja, nem gondol bele mekkora fájdalmat okoz neked ezzel.
2012. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%

Az a vészcsengő bizony jogosan szól!


Velem is volt olyan, hogy párom barátnője túlságosan haverkodott, én meg mondtam neki hogy a szimpátiája jól esik az egómnak, de az a baj hogy belsőséges férfi-nő kapcsolatban testiség nélkül nem hiszek, na erre a csaj is kibökte, hogy neki az sincs ellenére.


Ha nem a párom barátnője lett volna, akkor biztosan ki is használtam volna a helyzetet, így azonban tudtam hogy észnél kell lenni. Sok csaj túl intim dolgokat is kifecseg a barátnőinek, kiknek a jó referenciával rendelkező, minőségileg ellenőrzött férfi sokszor kívánatosabb.

2012. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a nők megérzései jók, úgyhogy a vészcsengő jogosan szól szerintem. Ez nagyon gáz, hogy ott lakik az utcátokban, mert igy nem tudod szétválasztani a férjedet és a barátnődet. Én valahogy mindenképp beszélnék a barátnőmmel és aztán megszakítanám vele a kapcsolatot, de attól még a férjed sajnos átmehet hozzá. Szerintem már vagy megcsalt, vagy csak füzi őt a barátnőd. A legrosszabb helyzetben vagy épp terhesen, ilyenkor a pasik nagyrésze nem birja, hogy nélkülöznie kell és a legkönnyebben elcsábítható. Hát nehéz eset, nagyon sajnállak, nem tudom, mit tennék a helyedben. Gondolom elköltözni nincs lehetőségetek nyilván. Kívánom, hogy ne legyenek jók a megérzéseink és csak vaklárma legyen! Mindenesetre figyelj rájuk oda. Sok boldogságot a babához és jó egészséget!
2012. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az a csengő! Nekem hamarabb megszólalt volna, mert én gyanakvóbb vagyok. De teljes mértékben megértelek. Válaszd szét őket, mert ennek nem lesz jó vége!!! Felolvastam a férjemnek, és ő is azt mondta, hogy közel van a férjed ahhoz, hogy megcsaljon. A barátnő egy undorító riherongy, főleg, hogy kikezdett a férjeddel. Ezt te is tudod. "A barátnőmön combnál felvágott szoknya volt,pedig soha nem öltözik kirívóan" Ez mindent elmond. A férjedre utazik, és ha nem lépsz időben, meg is fogja szerezni.
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

1 óra múlva jön a barátnőm az autóért én sajnos nem tanultam meg vezetni,így mindenképp ő megy a férjemért.Rágom a dolgokat és gondolkozom,de nem tudom,hogyan kell az ilyesmihez nekikezdeni..vágjam neki a kérdést?vagy tegyem körítésbe?A férjem,ő ugyis lehazudja a csillagokat is egyenes nem lesz,tudja,hogy akkor nemcsak velem kellene szembe néznie,és úgyis én lennék a betegesen féltékeny,meg a többi férfiszöveg.De ha már elindulok ezen a nyomozósdis úton valahogy ki akarom belőlök csikarni..arra is gondoltam,ha megjönnek akkor mindkettőnek egyszerre feltenni a kérdést hátha egy arc változás egy mozdulat elárulja nekem az igazat,vagy legalább azt,hogy hol tart a "barátságuk"

Szerintetek?

Egyébként lenne hova mennem,de a gyerekekre is gondolnom kell,az ő életüket nem bolygathatom meg se perc alatt csak azért,mert az apjuk nem bír a farkával...de nagy segítség amit írtatok,csak szörnyű belegondolni,hogy nem lehet barátnőm,mert bármilyen klassz is a házasságom a férjem őskori állatias ösztönei nem múltak el...

2012. aug. 7. 15:48
 16/42 anonim ***** válasza:
88%

Menj velük te is! Figyeld a viselkedésüket, mozdulataikat, arcmimikájukat, hangtónusukat, ezek sok mindent elárulnak.

Tegyél fel olyan kérdéseket pl. hogy:

Múltkor elég lassan értetek haza, nagy volt a forgalom?

És kifőz jobb kávét, mennyi ideig kávézgattatok?

És hol kávéztatok az asztalnál vagy a kanapén?


Vizsgáld a reakcióikat!

2012. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ez már megvolt.A férjem most először adta oda az autót,tehát még kettesben sehol nem voltak kocsival ezért is lepett meg,hogy lengeti a slusszkulcsot a barátnőm.A kávézás cigizés,pedig az első kérdésem volt,hogy hol történt persze az udvaron,és,hogy meddig tartott?Mikor meddig a férjem szerint nem sokáig,de a múltkor kaptam észbe,hogy hol áll az autónk,mit keres ott.Tudjátok ahol minden rendben ott az ember nem is kutat csak ha már szinte az orra előtt történik...Csak csodálkozom kissé,hogy 30 évesen valóban olyan vagyok mit egy ma született naív bárányka..szinte magamat sajnálom,mert ekkora vak hülyének születni kell...

Nos mindenesetre az,hogy kiírhattam és válaszoltatok szinte megráztatok ébredjek fel,jól esett és köszönöm.

2012. aug. 7. 16:04
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a gyerekeidet és menj velük te is.

Sok "aranyos barátnõ" tett már tönkre házasságokat és pontosan azért,mert rossz házasságban élnek!


Sajnos a férjedet fel kell ébreszteni és remélem, hogy még nem késõ.

2012. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen a világon hogy szolidaritás (legalábbis férfiak közt többé kevésbé müködik) és ilyen is van hogy empátia. Hogy a barátnőd nem látja át mit is csinál veled vagy nem érdekli, ez ennyiből nem derül ki. Már nem a barátnővel beszélnék, elsőre nem, ez már túllépett az ő szintjén.


Egyébként van akitől tippet kapj mi is most a legjobb lépés - anélkül hogy beszélned kellene vele - ez a barátnőd férje.

A te férjed és az övé milyen viszonyban vannak? Ebböl sok mindent le lehetne szűrni, lehet az ő férje már rég látja, tapasztalja azt amit te csak most kezdesz sejteni.


Akárhogy is van, jogosan kéred meg a férjed hogy ezt a barátságot hanyagolja. Ha van mögöttes dolog, ha nincs, te ezt szeretnéd, megnyugtatna, tegye meg a kedvedért.

Ez elvárható tőle és nem mondhat nemet.


Még nem beszélnék a barátnővel, ha megtörtént a dolog akkor már úgyis mindegy. Ráadásul ezzel olyan jogot kap tőled, hogy belemerülhet ilyen szinten az életetekbe, miközben pont ezt a jogot szeretnéd elvenni tőle.

2012. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
????
2012. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!