Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sznob lennék? Tényleg nagy kérés?

Sznob lennék? Tényleg nagy kérés?

Figyelt kérdés
Édesapám sérelmezi, hogy ha eljön hozzánk (ez évente kb két alkalom), akkor megkérem, hogy legalább előző nap szóljon ide. Szerintem ez így praktikus, hisz nem tudhatja, mikor van más tervünk, programunk, szerinte viszont ez felvágás és sértő. Mi alapján gondolhatja ezt? Van benne igazsága?
2012. aug. 7. 16:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a távkiértékelést, utolsó. :) Biztos neked van igazad. :)
2012. aug. 8. 11:55
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

20:"Engem leginkább az zavarna, hogy ilyen ritkán jön.

És örülnék neki, még ha nem jelentette be előre, akkor is! "


Tudod nekem ezzel az a nagy bajom, hogy akiket szeretek, azokat szeretem vendégül látni. Szeretek előtte tervezgetni, készíteni valamit. Pl. látok egy új, hús nélküli receptet, akkor eszembe jut, hogy amikor a vega barátnőm jön, milyen örömet okozok neki azzal, hogy meglepem egy ilyen finom kajával.

Ha valaki beállít váratlanul, akkor ezt az örömömet veszi el.. sőt inkább zavar, hogy esetleg potyára jön, én épp mást hívtam vendégségbe, ezért elmegy... Különben is, manapság a mobiltelefonok korában miért nem lehet odaszólni valakinek, hogy megyek, most jó?

2012. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ha például délután négykor érkezel majd, én már háromkor elkezdek örülni. Minél előrébb halad az idő, annál boldogabb leszek. Négykor már tele leszek izgalommal és aggodalommal; fölfedezem, milyen drága kincs a boldogság. De ha csak úgy, akármikor jössz, sosem fogom tudni, hány órára öltöztessem díszbe a szívemet... Szükség van bizonyos szertartásokra is."
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!